Kërko

37.00 Euro €
Apartament per pushime verore ne Shengjin

Shtepi per pushime
Postuar 4 vjet më parë
993 shikime

37.00 Euro €
Apartament per pushime verore ne Shengjin

Shtepi per pushime
Postuar 4 vjet më parë
993 shikime

Përshkrimi

Leshohet apartament me qera ne plazhin e Shengjinit.
Çmimi 4000 leke dita.
Adresa prane resortit ANTAG tek kompleksi ULAJ.

Kontaktoni ne numrin +355692201337

Faleminderit

Kontaktoni Berati (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Berati
  Berati
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Prane Kompleksit ANTAG, Tek Kompleksi ULDEDAJ, Prane BIG MARKET 2, Plazhi I Shengjinit, Lezhë, Lezhë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartament per pushime verore ne Shengjin Apartament per pushime verore ne Shengjin Apartament per pushime verore ne Shengjin Apartament per pushime verore ne Shengjin Apartament per pushime verore ne Shengjin Apartament per pushime verore ne Shengjin
  37.00 Euro € Apartament per pushime verore ne Shengjin nga Berati