4000.00 Lek
Apartamente me qera

Shtepi per pushime
Postuar 4 vjet më parë
406 shikime

4000.00 Lek
Apartamente me qera

Shtepi per pushime
Postuar 4 vjet më parë
406 shikime

Përshkrimi

Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 dhe 2+1 te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pa banuar me pare.Apartamentet ndodhen te Porti Jahteve pa shkuar ne Orikum.Apartamentet ndodhen 50m larg detit, kane pamje nga porti jahteve , kane te siguruar dhe parkimin per automjetet .cmimi kenaqshem .tel: 0693243861

Profili i Orest Sherifi

Orest Sherifi
Orest Sherifi Regjistruar për 4+ vjet 4 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Orest Sherifi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Orest Sherifi
  Orest Sherifi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  4 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Radhime Orikum, Orikum, Vlorë, Vlorë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartamente me qera Apartamente me qera Apartamente me qera Apartamente me qera
  4000.00 Lek Apartamente me qera nga Orest Sherifi