35.00 Euro €
Apartment ‘white Dream’

Shtepi per pushime
Postuar 3 vjet më parë
362 shikime

35.00 Euro €
Apartment ‘white Dream’

Shtepi per pushime
Postuar 3 vjet më parë
362 shikime

Përshkrimi

Apartment me pamje fantastike nga deti!

Tv
Kondicioner .... dhe gjitchka tjeter qe iu nevojitet per pushimet tuaja te paharrueshme ne Sarande

Kontaktoni Ekaterina (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Ekaterina
  Ekaterina
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Plazhi Zero Zero, Plazhi Zero Zero, Sarandë, Vlorë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartment ‘white Dream’ Apartment ‘white Dream’ Apartment ‘white Dream’ Apartment ‘white Dream’ Apartment ‘white Dream’ Apartment ‘white Dream’
  35.00 Euro € Apartment ‘white Dream’ nga Ekaterina