50.00 Euro €
Fairytale

QR CODE
Shtepi per pushime
Postuar 2 vjet më parë
382 shikime

50.00 Euro €
Fairytale

QR CODE
Shtepi per pushime
Postuar 2 vjet më parë
382 shikime

Përshkrimi

House to rent in Sarande.
Fully equipped.
Plus parking.
Cameras and Security 24 hours.
Also, available in your services a four wheel drive off road vehicle (extra in charge).
The price for the house 50€/nights or 1.000€/month.

For more informations, Please let us know.

Welcome in Sarande.


Profili i [email protected]

magia2013ne@gmail.com
[email protected] Regjistruar për 3+ vjet 2 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni [email protected] (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  magia2013ne@gmail.com
  [email protected]
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  2 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Sarandë, Vlorë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Fairytale Fairytale Fairytale Fairytale Fairytale Fairytale
  50.00 Euro € Fairytale nga [email protected]