Detajet e shitësit

Elisabeta
Elisabeta
1 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 4+ muaj
4 muaj më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto Elisabeta

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Elisabeta's listimet

  Kerkoj nje djale te mir
  4 muaj më parë
  Kerkoj nje djale te mir
  Vajzat kerkojne djem
  4 muaj më parë
  Jam Elisabeta nga qyteti i lushnjes kerkoj nje djale te jet i sinqert dhe i mire mos te ket vese une nuk jam lidhur kurr me nje mashkull por ja qe vjen ora te mendosh me gjat ai qe eshte i interesuar mund te me kontaktoj ne kete nr0676254879 ne wocap flm
  20526 persona shikuan
  U shtua 4 muaj më parë