Detajet e shitësit

 Adrian
Adrian
1 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 4+ muaj
3 muaj më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto Adrian

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Adrian's listimet

  Jepet banesë me qira te arsyeshm fier
  4 muaj më parë
  70.00 Lek
  Jepet banesë me qira te arsyeshm fier
  I ri
  Qira
  4 muaj më parë
  Jepet shtëpi përdhese me qira te arsyshem , shtëpia ka nji dhome gjumi , kuzhine ,nji banjo normale , banesa eshte paisur me pllaka te reja gjithashtu dhe banja. Mund te jetoj nji çifte por Banesa per veç drita , uje , internet ka dhe toke me shume siperfaqe te madhe per te shfrytezuar . Per me teper informacion kontak...
  Vendndodhja: Fier, Fier, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Qira
  70.00 Lek
  124 persona shikuan
  U shtua 4 muaj më parë