Detajet e shitësit

Master Parket
Master Parket
2 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 4+ muaj
3 muaj më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto Master Parket

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Master Parket's listimet

  Master Parket
  3 muaj më parë
  Kontrolloni me shitësin
  Master Parket
  Tiranë, AL
  Te ndryshme
  3 muaj më parë
  Master Parker ???? Vjen per juve me mjeshtrit me te mire me shtrim parketi profesional duket filluar nga 300 lek per meter. Sjellim per ju te gjitha ngjyrat dhe modelet me te reja nga firmat me te mira te parketit. Per te bashkpunar me ne mjafton te na telefononi ne nr tone: 0695557048
  Vendndodhja: Tiranë, AL
  Kontrolloni me shitësin
  70 persona shikuan
  U shtua 3 muaj më parë
  Sherbime Parketi
  4 muaj më parë
  Kontrolloni me shitësin
  Sherbime Parketi
  Tiranë, AL
  Sherbime biznesi
  4 muaj më parë
  Shtrim parketi profesional me cmime konkurues dhe cilesi maksimale. Te interesuarit qe duan te bashkpunojne me ne te na kontktonie ne nr:0695557048. Master Parket vjen ne sherbimin tuaj me mjeshtrit me te mire te kesaj fushe Kontakt: 0695557048
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL
  Kontrolloni me shitësin
  67 persona shikuan
  U shtua 4 muaj më parë