Detajet e shitësit

ernesto
ernesto
1 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 1+ vit
2 javë më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto ernesto

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  ernesto's listimet

  Hamshor qe ben mire masazh
  3 javë më parë
  Hamshor qe ben mire masazh
  AL
  cifte
  3 javë më parë
  cila interesohet te me shkruaj sms, vetem sms, jo telefonata pa nr. (vetem per femra dhe cifte ju lutem) Ju mirepres, Ernesto big-dick 0693990745
  Vendndodhja: AL
  0 persona shikuan
  U shtua 3 javë më parë