Detajet e shitësit

Eleonora
Eleonora
1 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 1+ vit
11 muaj më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto Eleonora

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Eleonora's listimet

  KerkojmDado
  11 muaj më parë
  700.00 Euro €
  KerkojmDado
  Gjermani
  Babysitter ,Dado
  11 muaj më parë
  Pershendetje kerkojm Nje dado me Eksperinc per femijet tan vajzat binjake te moshes 5 vjeqe ne mynih te gjermanis . Dado duhet te jet e dashur me femijet . Per ma shum Info shkruani ne whatsapp 004917662387487 .
  Vendndodhja: Gjermani, Bota
  700.00 Euro €
  327 persona shikuan
  U shtua 11 muaj më parë