Detajet e shitësit

micano1
micano1
1 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 2+ vjet
2 vjet më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto micano1

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  micano1's listimet

  2021 Specialized S-Works Epic Hardtail
  2 vjet më parë
  5500.00 Euro €
  2021 Specialized S-Works Epic Hardtail
  Amerike
  Motocikleta ,skuter
  2 vjet më parë
  DanneyStore International Limited Delivery is worldwide for more information contact me at [email protected] payment is via BANK TRANSFER or PAYPAL Specialized 2021 Road Bikes: 2021 Specialized S-Works Turbo Creo SL EVO $11,500 2021 Specialized S-Works Turbo Creo SL $11,250 2021 Specialized S-Works Aethos - Dura A...
  Vendndodhja: Amerike, Bota
  5500.00 Euro €
  186 persona shikuan
  U shtua 2 vjet më parë