Detajet e shitësit

Arian
Arian
3 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 3+ vjet
3 vjet më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Durrës, Durrës, SHQIPERI

Kontakto Arian

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Arian's listimet

  20 Euro/Dita Apart 3 dhoma
  3 vjet më parë
  20.00 Euro €
  20 Euro/Dita Apart 3 dhoma
  Durrës, AL
  Shtepi per pushime
  3 vjet më parë
  Tel. 0692932825 - Apartamenti ndodhet ne plazh Iliria Durres, eshte i pajisur me guzhine, dhome ndenje si dhe dy dhoma gjumi si ne fotot. Ka 1 krevat dopio dhe dy tek. Deri ne kater persona cmimi 20€/Dita.Ka free Wifi, ashensor, uje , drita, pa nderprerje dhe ndodhet ne nje nga zonat me te mira te plazhit. Vetem 50m ng...
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL
  20.00 Euro €
  1135 persona shikuan
  U shtua 3 vjet më parë
  SHITET CHRYSLER SEBRING 2007 MOTOR NAFTE 2.0
  3 vjet më parë
  3400.00 Euro €
  SHITET CHRYSLER SEBRING 2007 MOTOR NAFTE 2.0
  Durrës, AL
  Vetura,gjejmakina
  3 vjet më parë
  MOTOR passati 2.0 NAFTE Common Rail SHUME EKONOMIK. Makina eshte me tapiceri lekure , sedilje me ngrohje , Navigator , Sistem Audio nga Fabrika.
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL
  3400.00 Euro €
  355 persona shikuan
  U shtua 3 vjet më parë
  450 Euro m2, Apt.2+1 Shume afer detit
  3 vjet më parë
  36000.00 Euro €
  450 Euro m2, Apt.2+1 Shume afer detit
  Durrës, AL
  Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
  3 vjet më parë
  Okazion!!! Shitet per vetem 450 Euro m2, eshte I pajisur me guzhine dhome pritje si dhe dy dhoma gjumi (2+1) ndodhet vetem 50 m nga deti ne plazh iliria Dr. Kati I peste me ashensor. Eshte I mobiluar sic tregojne dhe fotot dhe ka hipotek te rregullt.
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL
  36000.00 Euro €
  652 persona shikuan
  U shtua 3 vjet më parë