Detajet e shitësit

Kandace2045
Kandace2045
0 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 8+ muaj
8 muaj më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Kappelergasse 45, 8914, Aeugst Am Albis

Kontakto Kandace2045

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Kandace2045's listimet

  Ky shitës nuk ka listime aktive