Detajet e shitësit

Xaku
Xaku
1 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 1+ vit
1 vit më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Lezhë, SHQIPERI

Kontakto Xaku

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Xaku's listimet

  DUA FEMRA
  1 vit më parë
  DUA FEMRA
  Lezhë, AL
  Zemer e vetmuar
  1 vit më parë
  dua femra tiran te martura te ndara nga lezha te martura te ndara qe ju ka vdekur buri dhe qe duan nje kenaqsi ne seks qe ju mungon ne rethinat tiranes dhe afer tiranes sekret do jemi jam 55 vjec beqar ritur ne tiran jetoj vetem 0693175992 watsap zile sms viber dhe ne dark von beni sms privat jo kam bllokuar jo cifte
  Vendndodhja: Lezhë, AL
  736 persona shikuan
  U shtua 1 vit më parë