Detajet e shitësit

Kela
Kela
1 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 1+ vit
1 vit më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Tiranë, SHQIPERI

Kontakto Kela

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Kela's listimet

  JAp me Qera
  1 vit më parë
  20000.00 Lek
  JAp me Qera
  Qira
  1 vit më parë
  Japim me qera Garsoniere,sip e banuar 30 metra katrore,e mobiluar me condicioner,e vlefshme per 2 veta.
  Vendndodhja: Tiranë, AL Transaksioni: Qira
  20000.00 Lek
  634 persona shikuan
  U shtua 1 vit më parë