Detajet e shitësit

anonim
anonim
1 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 8+ muaj
8 muaj më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Gramsh, Elbasan, SHQIPERI

Kontakto anonim

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  anonim's listimet

  Puna dhe akomodimi ne hotel
  8 muaj më parë
  3500.00 Euro €
  Puna dhe akomodimi ne hotel
  Gramsh, AL
  Oferta Pune
  8 muaj më parë
  Puna dhe akomodimi ne hotel Hotel Diamond është një hotel i ri me 5 yje në qendër të qytetit pranë liqenit Lugano. Kërkojmë recepsionist, kamerier, kuzhinier, pjatalarës, kuzhinier picash për t'iu bashkuar ekipit tonë të punës Diamond në Zvicër. Lloji i punës: me kohë të plotë. Ju lutem, hoteli ka nevoje per punetore s...
  Vendndodhja: Gramsh, Elbasan, AL
  3500.00 Euro €
  321 persona shikuan
  U shtua 8 muaj më parë