Detajet e shitësit

Michela Fashion Group
Michela Fashion Group
1 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 2+ muaj
2 muaj më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

SHQIPERI

Kontakto Michela Fashion Group

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Michela Fashion Group's listimet

  Premium
  Kerkojme punetorë
  2 muaj më parë
  Kontrolloni me shitësin
  Kerkojme punetorë
  AL
  Kerkoj Pune,Oferta Pune
  2 muaj më parë
  Firma e konfeksioneve Michela Fashion Style shpk me qender 'lagjia nr 5, prane tatimeve, Kavaje, kerkon te punesoje makiniste te kualifikuara si dhe persona per hekurosje, qe ti njohin te gjitha proceset e punes. Paga te kenaqshme. Sigurimet shoqerore dhe shendetesore 100% te paguara nga kompania. Transport i garantuar...
  Vendndodhja: AL
  Kontrolloni me shitësin
  141 persona shikuan
  U shtua 2 muaj më parë