Detajet e shitësit

Majlinda
Majlinda
1 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 4+ muaj
4 muaj më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Lushnjë, Fier, SHQIPERI

Kontakto Majlinda

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Majlinda's listimet

  Lidhje sekrete
  4 muaj më parë
  Lidhje sekrete
  Lushnjë, AL
  Vajzat kerkojne djem
  4 muaj më parë
  Persh jam nje vajze 31 vjece kerkoj nje lidhje te gjate sekrete me nje djal 31 der 40 vjec Te jete i sinqert me mua i dashuri te di te kenaq nje femer
  Vendndodhja: Lushnjë, Fier, AL
  7828 persona shikuan
  U shtua 4 muaj më parë