Detajet e shitësit

B
B
2 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 9+ muaj
1 javë më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto B

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  B's listimet

  Kerkoj nje femer per lidhje te fshehte dhe te sinqerte
  2 javë më parë
  Kerkoj nje femer per lidhje te fshehte dhe te sinqerte
  Tiranë, AL
  Djemte kerkojne vajza
  2 javë më parë
  Jam 35 vj i pashem i palestruar. Mire ekonomikisht kerkoj nje femer deri 35 vj te kemi nje lidhje te fshehte dhe te sinqertet. Shum sekret dhe i sinqerte. Ju pres 0683537200. Cel ose wts. Stop meshkujt
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL
  0 persona shikuan
  U shtua 2 javë më parë
  Jam 34 vj
  2 muaj më parë
  Jam 34 vj
  Tiranë, AL
  Djemte kerkojne vajza
  2 muaj më parë
  Kerkoj nje femer simpatike dhe te sinqerte . Jam 34 vj i palestruar i sinqerte i shkolluar dhe mire ekonomikisht kerkoj nje femer te ndajme nje pjese te jetes. Ta dua dhe te me doje. 0683537200 wts. Larg meshkujt.
  Vendndodhja: Tiranë, AL
  0 persona shikuan
  U shtua 2 muaj më parë
  Kerkoj nje zonje deri 35 vj per nje lidhje te fshehte
  4 muaj më parë
  Kerkoj nje zonje deri 35 vj per nje lidhje te fshehte
  Djemte kerkojne vajza
  4 muaj më parë
  Jam 34 vj. Kerkoj nje Onje serjoze dhe te sinqerte. Dua te kem nje lidhje te gjate dhe te si qerte. Jam i pashem dhe mire ekonomikisht. 0683537200 wts. Larg. Gay.
  0 persona shikuan
  U shtua 4 muaj më parë
  Kerkoj nje lidhje te fshehte dhe te ainqerte
  5 muaj më parë
  Kerkoj nje lidhje te fshehte dhe te ainqerte
  Tiranë, AL
  Djemte kerkojne vajza
  5 muaj më parë
  Jam 34 vj kerkoj nje lidhje me nje femer deri 35 vj te mbajm kontakt Jam i pashem i sinqerte dhe mire ekonomikisht. Ju garantoj 0683537200. Whatsap.
  Vendndodhja: Tiranë, AL
  0 persona shikuan
  U shtua 5 muaj më parë
  35 vj king
  5 muaj më parë
  35 vj king
  Tiranë, AL
  Djemte kerkojne vajza
  5 muaj më parë
  Kerkoj nje femer per nje lidhje te fahehte dhe te sinqert Ju premtoj do knaqemi
  Vendndodhja: Tiranë, AL
  0 persona shikuan
  U shtua 5 muaj më parë
  Kerkoj nje femer per mirkuptim dhe dashur
  5 muaj më parë
  Kerkoj nje femer per mirkuptim dhe dashur
  Djemte kerkojne vajza
  5 muaj më parë
  Jam 34 vj i pashem si sjellshem dhe i shkolluar. Kerkoj nje person te mirkuptihemi. Te shkembejme ate qe na mungon dhe te kalojme nje perhudhe dashurie me te. Kush ka i teres te me kontaktojnw ne 06835372000
  0 persona shikuan
  U shtua 5 muaj më parë
  Jam 34 vj Kerkoj nje femer per lidhje dashurije
  5 muaj më parë
  Jam 34 vj Kerkoj nje femer per lidhje dashurije
  Djemte kerkojne vajza
  5 muaj më parë
  Kerkoj nje femer per nje lidhje sekrete dashurie pa komplekse dhe pa kushte. Jam i pashem i paster dhe i arsimuar. Kerkoj nje person qe te me bej te lumtur dhe ta bej te lumtur.
  0 persona shikuan
  U shtua 5 muaj më parë
  Kerkoj nje femer per lidhje te sinqerte
  5 muaj më parë
  Kerkoj nje femer per lidhje te sinqerte
  Tiranë, AL
  Vajzat kerkojne djem
  5 muaj më parë
  Jam 34 vj king. I martuar kerkoj nje femer tme dhurojw dhe ti dhuroj dashuri te si qertet pasi me mungon ju mirepres 0683537200
  Vendndodhja: Tiranë, AL
  2836 persona shikuan
  U shtua 5 muaj më parë
  Per nje lidhje sekrete te si qerte
  5 muaj më parë
  Per nje lidhje sekrete te si qerte
  Tiranë, AL
  Djemte kerkojne vajza
  5 muaj më parë
  Jam 34 i martuar i pashem dhe shum sekret nese ka ndonje femer tme bej dhe ta bej te lumtur me ko takto 0683537200
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL
  0 persona shikuan
  U shtua 5 muaj më parë
  Jam 34 vj i pashem dhe i sinqert
  6 muaj më parë
  Jam 34 vj i pashem dhe i sinqert
  Tiranë, AL
  Djemte kerkojne vajza
  6 muaj më parë
  Jam 34 vj. Kerkoj dike tme dhuroj dashuri dhe ti dhuroj. Te ket nje pamje mesatare. Dua ta bej te lumtur dhe tme beje
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL
  0 persona shikuan
  U shtua 6 muaj më parë
  Jam 33 vje kerkoj nje femer te kem kontakt dhe nje lidhje te fahehte dhe te si qerte
  6 muaj më parë
  Jam 33 vje kerkoj nje femer te kem kontakt dhe nje lidhje te fahehte dhe te si qerte
  Tiranë, AL
  Djemte kerkojne vajza
  6 muaj më parë
  Kerkoj nje femer te mesme ne paraqitje qe te kem Nje lidhje te fsheht dhe te sinqerte. Jam i pashem Mbi te gjitha i si qert. Kerkoj nje person te tillle.
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL
  0 persona shikuan
  U shtua 6 muaj më parë
  Kerkoj nje lidhje pa kushte
  6 muaj më parë
  Kerkoj nje lidhje pa kushte
  Djemte kerkojne vajza
  6 muaj më parë
  Jam rimi 34 vj. Kerkoj dike tme dhuroj dhe ti dhuroj dashuri te si qertet. Jam i arsimur i pashem. Mire ekonomikisht. Dhjesht me mu gon dikush tme dhurojw dashuri dhe ti dhuroj dashuri 0693537200
  2113 persona shikuan
  U shtua 6 muaj më parë