Detajet e shitësit

Ade
Ade
1 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 7+ muaj
7 muaj më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto Ade

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Ade's listimet

  Shitet Objekt plus Lokal prej 212m2
  7 muaj më parë
  Kontrolloni me shitësin
  Shitet Objekt plus Lokal prej 212m2
  Shes
  7 muaj më parë
  Shitet Objekt 4 Kate plus Lokal prej 212m2 ne Qender te Kavajes Per Info Nr. Cel. 068 361 0215
  Vendndodhja: AL Transaksioni: Shes
  Kontrolloni me shitësin
  74 persona shikuan
  U shtua 7 muaj më parë