Detajet e shitësit

Future Home Vollga
Future Home Vollga
2 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 7+ muaj
4 muaj më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto Future Home Vollga

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Future Home Vollga's listimet

  Kërkohet Ndërmjetesues Pasurish në Durrës
  4 muaj më parë
  Kontrolloni me shitësin
  Kërkohet Ndërmjetesues Pasurish në Durrës
  Durrës, AL
  Agjensi imobiliare,Real estate
  4 muaj më parë
  Kërkohet ndërmjetesues pasurish pranë zyrës së Future Home Vollga, Durrës. Dërgoni CV-të tuaja në email-in: [email protected] Lagjja nr. 1, rruga "Epidamn", pranë Torres Veneciane, Durrës.
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL
  Kontrolloni me shitësin
  81 persona shikuan
  U shtua 4 muaj më parë
  Kerkohet Ndermjetesues Pasurish ne Durres
  7 muaj më parë
  Kontrolloni me shitësin
  Kerkohet Ndermjetesues Pasurish ne Durres
  Shes
  7 muaj më parë
  Kerkohet ndermjetesues pasurish prane zyres se Future Home Vollga, Durres. Dergoni CV-te tuaj ne email-in: [email protected] Lagjja nr. 1, rruga "Epidamn", prane Torres Veneciane, Durres.
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL Transaksioni: Shes
  Kontrolloni me shitësin
  122 persona shikuan
  U shtua 7 muaj më parë