Detajet e shitësit

Ardi Idra
Ardi Idra
2 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 1+ vit
1 vit më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto Ardi Idra

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Ardi Idra's listimet

  Njohje Takime
  1 vit më parë
  Njohje Takime
  Durrës, AL
  Djemte kerkojne vajza
  1 vit më parë
  Djale shume I rrespektueshem real gentle men , I komunikueshem I hapur per njohje Takime .
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL
  2900 persona shikuan
  U shtua 1 vit më parë
  Njohje
  1 vit më parë
  Njohje
  Durrës, AL
  Djemte kerkojne vajza
  1 vit më parë
  Djale serjoz I respektueshem 0676361515
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL
  2200 persona shikuan
  U shtua 1 vit më parë