Detajet e shitësit

Arbri
Arbri
7 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 3+ vjet
1 muaj më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

pazari, 00000, tirane, Tiranë, SHQIPERI

Kontakto Arbri

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Arbri's listimet

  Masazh per Femra & cifte
  1 muaj më parë
  Masazh per Femra & cifte
  Tiranë, AL
  Djemte kerkojne vajza
  1 muaj më parë
  Ofroj masazh per femra te cilat kan nevoje per nje relaks masazhi me vaj Jam i komunikushem dhe korrekt sekret ….mund te vi neper vende tuajat ose ne vend tim per masazh Vetem per femra ose ndonje cift qe ka deshire ti beje surprize femres te tij Meshkuj mos te lodhen kot Per kontakt 0685300490 wassap
  Vendndodhja: Tiranë, AL
  79 persona shikuan
  U shtua 1 muaj më parë
  Per Femra Masazh
  2 muaj më parë
  Per Femra Masazh
  Tiranë, AL
  Djemte kerkojne vajza
  2 muaj më parë
  Ofroj masazh per femra te cilat kan nevoje per nje relaks ndryshe nga monotonia e perditshme masazh me vaj per nje relaks shplodhesh mirpres femra te cilat ja din vleren nuk perjashtohet ndonje cift qe ka deshire ti beje surprize femres se vet me nje masazh te mire nr kontakti wassap 0685300490 vetem njerez korrekt pas...
  Vendndodhja: Tiranë, AL
  104 persona shikuan
  U shtua 2 muaj më parë
  masazh per femra >
  2 muaj më parë
  masazh per femra >
  Tiranë, AL
  Vajzat kerkojne djem
  2 muaj më parë
  Masazhe erotike per femra te cilat kan nevoj per nje relaks ndryshe nga monotonia e prd Mos hezito por na shkruaj dhe te kalosh momente larg stresit dhe rutines te pertitshme Masazhe ne ambjente tuaja ose ne ambjente sekrete nga ana juaj Masazh dhe per cifte qe duan ti bejn surprize femres se vet Wassap 0685300490 snap...
  Vendndodhja: Tiranë, AL
  455 persona shikuan
  U shtua 2 muaj më parë
  masazh per femra ,1
  2 muaj më parë
  masazh per femra ,1
  Tiranë, AL
  Djemte kerkojne vajza
  2 muaj më parë
  Masazhe erotike per femra te cilat kan nevoj per nje relaks ndryshe nga monotonia e prd Mos hezito por na shkruaj dhe te kalosh momente larg stresit dhe rutines te pertitshme Masazhe ne ambjente tuaja ose ne ambjente sekrete nga ana juaj tel wassap 0685300490 ju mirpres
  Vendndodhja: Tiranë, AL
  116 persona shikuan
  U shtua 2 muaj më parë
  masazh per femra erotike
  3 muaj më parë
  masazh per femra erotike
  Tiranë, AL
  Djemte kerkojne vajza
  3 muaj më parë
  Masazhe erotike per femra te cilat kan nevoj per nje relaks ndryshe nga monotonia e prd Mos hezito por na shkruaj dhe te kalosh memente larg stresit dhe rutines te pertitshme Masazhe ne ambjente tuaja ose ne ambjente sekrete nga ana juaj tel wassap 0685300490 ju mirpres
  Vendndodhja: Tiranë, AL
  124 persona shikuan
  U shtua 3 muaj më parë
  masazh erotik per femra
  4 muaj më parë
  masazh erotik per femra
  Tiranë, AL
  Djemte kerkojne vajza
  4 muaj më parë
  Masazhe erotike per femra te cilat kan nevoj per nje relaks ndryshe nga monotonia e prd Mos hezito por na shkruaj dhe te kalosh memente larg stresit dhe rutines te pertitshme Masazhe ne ambjente tuaja ose ne ambjente sekrete nga ana juaj tel wassap 0685300490 ju mirpres
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL
  122 persona shikuan
  U shtua 4 muaj më parë
  Masazh per femra
  1 vit më parë
  Masazh per femra
  Tiranë, AL
  Te ndryshme
  1 vit më parë
  Ofroj masazh per femra te cilat kan nevoje per nje relaks masazhi me vaj Jam i komunikushem dhe korrekt sekret ….mund te vi neper vende tuajat ose ne vend tim per masazh Vetem per femra ose ndonje qift qe ka deshire ti beje surprize femres te tij Meshkuj mos te lodhen kot Per kontakt 0685300490 wassap
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL
  706 persona shikuan
  U shtua 1 vit më parë