Detajet e shitësit

Arben
Arben
3 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 10+ muaj
10 muaj më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Krujë, Durrës, SHQIPERI

Kontakto Arben

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Arben's listimet

  Shes toke ne kamez
  10 muaj më parë
  50.00 Euro €
  Shes toke ne kamez
  Shes
  10 muaj më parë
  Shes toke ne kamez,me dokumenta te rregullta,ne lagje te banuar prej vitesh.,sa kalon fushen sportive
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL Transaksioni: Shes
  50.00 Euro €
  96 persona shikuan
  U shtua 10 muaj më parë
  SHES TOKE ME 120 rrenje ullinj qindra vjecare
  10 muaj më parë
  35.00 Euro €
  SHES TOKE ME 120 rrenje ullinj qindra vjecare
  Shes
  10 muaj më parë
  Shes toke me 120 rrenje ullinj ,qindra vjecare ,(JO HIBRID) ullinj shume vajor 35 mije euro 0673872788
  Vendndodhja: Krujë, Durrës, AL Transaksioni: Shes
  35.00 Euro €
  85 persona shikuan
  U shtua 10 muaj më parë
  SHES 7 dylym TOKE ME 120 RRENJE ULLINJ jo hibrid
  10 muaj më parë
  35.00 Euro €
  SHES 7 dylym TOKE ME 120 RRENJE ULLINJ jo hibrid
  Shes
  10 muaj më parë
  Shes toke ne kruje,me 120 rrenje ulliri,qendra vjecare Toka ndodhet pas kalase ne Kruje 0673872788
  Vendndodhja: Krujë, Durrës, AL Transaksioni: Shes
  35.00 Euro €
  85 persona shikuan
  U shtua 10 muaj më parë