Detajet e shitësit

Anonymos
Anonymos
1 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 5+ muaj
2 ditë më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto Anonymos

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Anonymos's listimet

  Njohje
  1 javë më parë
  Njohje
  Tiranë, AL
  Djemte kerkojne vajza
  1 javë më parë
  Kerkoj njohje me femra te cilat duan te kalojne dicka intime cdo gje do mbetet sekret , per me teper me kontaktoni ne 0695797107
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL
  0 persona shikuan
  U shtua 1 javë më parë
  Vetem per femra
  3 muaj më parë
  Vetem per femra
  Tiranë, AL
  Djemte kerkojne vajza
  3 muaj më parë
  Ckemi nese ka femra te cilat jane te interesuara te kalojne disa caste intime dhe mbi te gjitha cdo gje te mbetet sekret po le nr e tel 0695797107 nuk do zhgenjeheni
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL
  0 persona shikuan
  U shtua 3 muaj më parë
  Prsh me kontaktoni
  4 muaj më parë
  Prsh me kontaktoni
  Tiranë, AL
  Djemte kerkojne vajza
  4 muaj më parë
  Me telefononi , kerkoj zonja ose mami te cilat duan te takohen dhe te kalojne disa caste intime ,nuk do zhgenjehen per me teper me telefononi ne 0695797107
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL
  0 persona shikuan
  U shtua 4 muaj më parë
  ME TEL
  4 muaj më parë
  ME TEL
  Tiranë, AL
  Djemte kerkojne vajza
  4 muaj më parë
  KERKOJ FEMRA TE CILAT DUAN TE KALOJNE DICKA INTIME DHE MBI TE GJITHA CDO GJE TE MBETET SEKRET ,PER ME TEPER ME TELEFONINI 069 57 97 107
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL
  0 persona shikuan
  U shtua 4 muaj më parë
  Ckemi
  5 muaj më parë
  Ckemi
  Tiranë, AL
  Djemte kerkojne vajza
  5 muaj më parë
  Përshkrimi Pershendetje , kerkoj mami nga tirana te cilat duan te kalojne dicka intime dhe mbi te gjitha cdo gje te mbetet sekret , me kontaktoni ne 0695797107
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL
  2001 persona shikuan
  U shtua 5 muaj më parë
  Anonim
  5 muaj më parë
  Anonim
  Tiranë, AL
  Djemte kerkojne vajza
  5 muaj më parë
  Pershendetje , kerkoj mami nga tirana te cilat duan te kalojne dicka intime dhe mbi te gjitha cdo gje te mbetet sekret , me kontaktoni ne 0695797107
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL
  0 persona shikuan
  U shtua 5 muaj më parë
  Me kontaktoni
  5 muaj më parë
  Me kontaktoni
  Tiranë, AL
  Djemte kerkojne vajza
  5 muaj më parë
  Pershendetje , jam 31 vjec i martuar dge kerkoj mami nga tirana te cat duan te kalojne disa caste intime dhe mbi te gjitha cdo gje te mbetet sekret , per me teper me kontaktoni 0695797107
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL
  0 persona shikuan
  U shtua 5 muaj më parë