Detajet e shitësit

Besart Besi
Besart Besi
1 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 3+ vjet
2 javë më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto Besart Besi

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Besart Besi's listimet

  Kerkohet Graphic Designer Full TimePart Time
  5 muaj më parë
  500.00 Dollar US$
  Kerkohet Graphic Designer Full TimePart Time
  Tiranë, AL
  Oferta Pune
  5 muaj më parë
  Po kërkojmë designer me aftësi shumë të mira ???? Nëse je i apasionuar pas graphic design, ke njohuri shumë të mira mbi programet e design, të pëlqen inovacioni, bota digitale dhe dëshiron të zhvillohesh më tej. Ti je i duhuri! Cfarë kualifikimesh duhet të kesh për të qenë një kandidat potencial? • Përvojë pune si dize...
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL
  500.00 Dollar US$
  62 persona shikuan
  U shtua 5 muaj më parë