Detajet e shitësit

Shkelzen Kaja
Shkelzen Kaja
1 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 3+ vjet
3 vjet më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto Shkelzen Kaja

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Shkelzen Kaja's listimet

  Truall
  3 vjet më parë
  Kontrolloni me shitësin
  Truall
  Durrës, AL
  Prona ne shitje, prona private blej, qera.
  3 vjet më parë
  Shitet truall me siperfaqe prej 12 000 mije m2 prane universitetit te ri uamd spitalle durres ! Trualli eshte me hipoteke, nje vend shume I mire per te ndertuar magazina dhe kapa none te medhaja te interesuarit te me kontaktojne Numer telefoni : 0674135268 Cmimi per meter katror M2 eshte 40 euro....
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL
  Kontrolloni me shitësin
  346 persona shikuan
  U shtua 3 vjet më parë