Lajmerime Premium me pagese

Premium
Kerkojme punetorë
2 muaj më parë
Kontakto shitësin
Kerkojme punetorë
AL
Kerkoj Pune,Oferta Pune
2 muaj më parë
Firma e konfeksioneve Michela Fashion Style shpk me qender 'lagjia nr 5, prane tatimeve, Kavaje, kerkon te punesoje makiniste te kualifikuara si dhe persona per hekurosje, qe ti njohin te gjitha proceset e punes. Paga te kenaqshme. Sigurimet shoqerore dhe shendetesore 100% te paguara nga kompania. Transport i garantuar...
Vendndodhja: AL
Kontakto shitësin
714846 persona shikuan
U shtua 2 muaj më parë
Premium
Shitet apartament + parkim, Golem
4 muaj më parë
45000.00 Euro €
Shitet apartament + parkim, Golem
I ri
4 muaj më parë
Golem, kompleksi Alb Adriatik, shitet apartament +vend parkim. 45000€. Apartamenti ndodhet në kati 1 banim. I mobiluar ne menyre modeste. Me certifikate pronesie. 0694400107
Vendndodhja: Durrës, AL Gjendje: I ri
45000.00 Euro €
714846 persona shikuan
U shtua 4 muaj më parë
Premium
SHITET GODINE 5+1 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM
4 muaj më parë
1590000.00 Euro €
SHITET GODINE 5+1 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM
Durrës, AL
Vila per shitje,shtepi
4 muaj më parë
SHITET GODINE 5+1 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM TOTAL. E KOMBINUAR ME 350M2 DYQANE, 840 M2 TOKE. E PERSHTATESHME PER AKTIVITETE TE NDRYSHME SI HOTELERI E TE TJERA. PERBALLE ME PORTIN BUZE RRUGES KRYESORE TE QYTETIT. SHUM PRANE STACIONIT TE TRENIT QENDRES,PORTIT DHE DETIT. 1.6 ML € 00355692125388
Vendndodhja: Durrës, AL
1590000.00 Euro €
714846 persona shikuan
U shtua 4 muaj më parë
Premium
Shiten troje në Lagjen BardhoshPrishtinë në Kompleksin Arta
3 muaj më parë
Kontakto shitësin
Shiten troje në Lagjen BardhoshPrishtinë në Kompleksin Arta
Shes
3 muaj më parë
Shiten troje në Lagjen Bardhosh–Prishtinë në “Kompleksin Arta “ Shitet trualli në Prishtinë -Bardhosh Shiten tri troje ne Prishtinë -Bardhosh Shiten edhe 5 troje nga 4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Trojet në shitje në Prishtinë -Bardhosh Troje për shitje ne Prishtinë -Bardhosh Trolli në shitje ne Prishtinë -Bardhosh Trual...
Vendndodhja: Prishtine, KO Transaksioni: Shes
Kontakto shitësin
714847 persona shikuan
U shtua 3 muaj më parë

Fito para tani

Jepini artikujve tuaj të përdorur një shans të dytë, shisni ato që nuk përdorni më, menjëherë, lehtësisht.

Shtuar së fundmi tek lajmerimet tona

Shitet Njesi Sherbimi
1 javë më parë
422000.00 Euro €
Shitet Njesi Sherbimi
I ri
Shes
1 javë më parë
Njesi Sherbimi Siperfaqe: 156.54m2 Ali Demi . Pjesa ballore e objektin me akses ne rrugen kryesor. I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Cmimi 422.000€ i diskutushem • Fasada te ventiluara • Izolim termik • Izolim akustik Per me shume informacion kontaktoni : +355697003212
Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
422000.00 Euro €
16 persona shikuan
U shtua 1 javë më parë
Dhoma me qera ditore ne Sarande 3 minuta nga plazhi
2 muaj më parë
25.00 Euro €
Dhoma me qera ditore ne Sarande 3 minuta nga plazhi
AL
Dhoma plazhi
2 muaj më parë
Ofrojme apartamente me qera ditore ne Sarande vetem 3 minuta larg nga plazhi dhe fare prane shetitores se qytetit.Poashtu prane ndodhen lounget me te famshme si Orange Lounge,Demi Lounge,Lost,City Lounge etj.Ofrojme gasoniere dhe apartamente 1+1 luksoze .Ketu do te gjeni cmimet me te lira ne treg.Bejini pushimet tuaja ...
Vendndodhja: AL
25.00 Euro €
320 persona shikuan
U shtua 2 muaj më parë
SHITET AMBIENT BIZNESI NE QENDER TE SHKODRES
1 muaj më parë
180000.00 Euro €
SHITET AMBIENT BIZNESI NE QENDER TE SHKODRES
Shes
1 muaj më parë
Sun Real Estate ofron per shitje një ambient biznesi me: Adresë: ???? Pallati i Ri tek Teatri Migjeni, Shkoder Sipërfaqe totale: ????109 m² Kati I –✔ E gjitha e shtruar me pllake. –✔ Ambient i cili ne perberje ka fasade xhami qe sherben per reklamim sa me te mire. –✔ Ka hapesire te bollshme dhe eshte I pershtatatshem p...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL Transaksioni: Shes
180000.00 Euro €
39 persona shikuan
U shtua 1 muaj më parë
SHITET APARTAMENT 21 TEK TEATRI SHKODER
5 ditë më parë
75000.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 21 TEK TEATRI SHKODER
I ri
Shes
5 ditë më parë
Sun Real Estate ofron për shitje apartament 2+1 me: ????Adresë: Tek Teatri, Shkoder ????Sipërfaqe: 75 m², Kati I-banim Përbëhet nga: –???? sallon dhe kuzhine –???? dy dhoma gjumi – ???? nje banjo -???? ballkon Cilesite e shtepise: –✔ Kondicioner. –✔ Ofrohet e mobiluar. ????ÇMIMI: 75,000 € ——————————– ????Të interesuari...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
75000.00 Euro €
2 persona shikuan
U shtua 5 ditë më parë
SHITET APARTAMENT 11 NE BAHCE TE CAKAJVE SHKODER
6 ditë më parë
51100.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 11 NE BAHCE TE CAKAJVE SHKODER
I ri
Shes
6 ditë më parë
Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me: ????Adresë: Bahce Te Cakajve, Shkoder ????Sipërfaqe: 73 m² Përbëhet nga: –???? sallon dhe kuzhine –???? nje dhome gjumi – ???? nje banjo -???? nje ballkon ????ÇMIMI: 51.100 € ——————————– ????Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar Rino Nika ????+35569...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
51100.00 Euro €
3 persona shikuan
U shtua 6 ditë më parë
SHITET APARTAMENT 11 RR DOKTOR LITO SHKODER
3 ditë më parë
3000000.00 Lek
SHITET APARTAMENT 11 RR DOKTOR LITO SHKODER
Të përdorura
Shes
3 ditë më parë
Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me: ????Adresë: rr. Doktor Lito, Shkoder ????Sipërfaqe: 65 m², kati V Përbëhet nga: –???? sallon dhe kuzhine –???? nje dhome gjumi – ???? nje banjo -???? nje ballkon –✔ Hyrja ofrohet e mobiluar. –✔ Ballkon i mbyllur. ????ÇMIMI: 3,000,000 Leke ——————————– ????Të interesuar...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL Gjendje: Të përdorura Transaksioni: Shes
3000000.00 Lek
5 persona shikuan
U shtua 3 ditë më parë
Dhome aneks ballkon banje
2 muaj më parë
27000.00 Lek
Dhome aneks ballkon banje
Të përdorura
Qira
2 muaj më parë
Dhome ,aneks,ballkoni,banje.27000 mije perfshire uje drita internet.Afer pallatit me shigjeta,kati 1-re pallat i vjeter
Vendndodhja: Tiranë, AL Gjendje: Të përdorura Transaksioni: Qira
27000.00 Lek
94 persona shikuan
U shtua 2 muaj më parë
Apartament me qira
1 muaj më parë
29000.00 Lek
Apartament me qira
Tiranë, AL
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
1 muaj më parë
Apartment for rent with typology 2 + 1, 1 balcony, veranda, kitchen and dining room with separate, living room fully furnished with water and light 24 hours. Possibility of heating with chimney and air conditioning., 90 M2, 3 rooms, 2nd floor, total of 2 floors, 1 bathroom, kitchen area, living room, heating / cooling,...
Vendndodhja: Tiranë, AL
29000.00 Lek
125 persona shikuan
U shtua 1 muaj më parë
SHITET APARTAMENT 11 NE PERASH SHKODER
1 javë më parë
33000.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 11 NE PERASH SHKODER
Shes
1 javë më parë
Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me: ????Adresë: Perballe shkolles Ali Lacej, Shkoder ????Sipërfaqe: 56 m², kati V Përbëhet nga: –???? sallon dhe kuzhine –???? nje dhome gjumi – ???? nje banjo -???? nje ballkon –✔ Hyrja ofrohet e mobiluar. –✔ Rikonstrukturuar. ????ÇMIMI: 33,000 € ——————————– ????Të inter...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL Transaksioni: Shes
33000.00 Euro €
25 persona shikuan
U shtua 1 javë më parë
shitet duplex
1 javë më parë
191000.00 Euro €
shitet duplex
I ri
Shes
1 javë më parë
Tipologjia :Duplex ; 1 Sallon ,3Dhoma gjumi ,2 Tualete ,Verande,Kati 5/6 (banim) ,Siperfaqe 141.78m2 ,Siperfaqe verande 63.79m2 Cmimi 191.000 € ( i diskutushem) • Fasada te ventiluara • Izolim termik • Izolim akustik Per me shum informacion kontaktoni ne : +355697003212
Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
191000.00 Euro €
12 persona shikuan
U shtua 1 javë më parë
SHITET HYRJE 11 NE BAHCE TE CAKAJVE SHKODER
3 javë më parë
47450.00 Euro €
SHITET HYRJE 11 NE BAHCE TE CAKAJVE SHKODER
I ri
Shes
3 javë më parë
Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me: ????Adresë: Bahce Te Cakajve, Shkoder ????Sipërfaqe: 73 m² Përbëhet nga: –???? sallon dhe kuzhine –???? nje dhome gjumi – ???? nje banjo -???? nje ballkon ????ÇMIMI: 47.450 € ——————————– ????Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar Rino Nika ????+35569...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
47450.00 Euro €
35 persona shikuan
U shtua 3 javë më parë
E rezervuar
Jap me qera 21 Kristal center
5 ditë më parë
400.00 Euro €
Jap me qera 21 Kristal center
I ri
Qira
5 ditë më parë
Jap me qera apartment 2+1 te mobiluar Kati 3 banim siperfaqe 110m2 me ballkon te math koridor te math ambjet gatimi me vete me ashensor ambjet I paster me ndricim natural 5 min lark liqenit ,e aksesushme lehtesisht nga unaza . Shkruaj watcap nr 0682049232
Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Qira
400.00 Euro €
3 persona shikuan
U shtua 5 ditë më parë
JEPET ME QIRA AMBIENTI BIZNESI
1 javë më parë
25000.00 Lek
JEPET ME QIRA AMBIENTI BIZNESI
Qira
1 javë më parë
Sun Real Estate ofron me qira Klinike Dentare me: Adresë:???? rr. Nacionale Shkoder-Koplik, ngjitur me Xhovani 4 Sipërfaqe: ????40 m² –✔Ambienti ka vetrate te medha xhami dhe mundeson pamje nga rruga kryesore –✔ Zyre –✔ Banjo –✔ Nje paradhome –✔ Klinika eshte e pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme. ????ÇMIMI: 25.00...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL Transaksioni: Qira
25000.00 Lek
21 persona shikuan
U shtua 1 javë më parë
httpswwwfacebookcomneuroliftbrainusers
3 javë më parë
Pa pagesë
httpswwwfacebookcomneuroliftbrainusers
Amerike, 00
Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
3 javë më parë
http://amazonmart24x7.com/neuro-lift-brain/ Neuro Lift Brain recipe is just accessible on the Official Website of Neuro Lift Brain . Neuro Lift Brain must be bought from the authority site. Neuro Lift Brain Walmart isn't a choice. Neuro Lift Brain enhancements ought to be bought from the authority Neuro Lift Brain site...
Vendndodhja: Amerike, Bota, 00
Pa pagesë
30 persona shikuan
U shtua 3 javë më parë
Shitet Objekt plus Lokal prej 212m2
1 muaj më parë
Kontrolloni me shitësin
Shitet Objekt plus Lokal prej 212m2
Shes
1 muaj më parë
Shitet Objekt 4 Kate plus Lokal prej 212m2 ne Qender te Kavajes Per Info Nr. Cel. 068 361 0215
Vendndodhja: AL Transaksioni: Shes
Kontrolloni me shitësin
26 persona shikuan
U shtua 1 muaj më parë
Jap shtepi me qera 21 Ali Dem 280 mije leke
2 muaj më parë
280.00 Lek
Jap shtepi me qera 21 Ali Dem 280 mije leke
I ri
Qira
2 muaj më parë
Jap hyrje me qera, kati i dyte i nje vile. E mobiluar se fundmi me orendi te reja dhe me te gjitha kushtet. Siperfaqja 80 m2. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit 0692333438.
Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Qira
280.00 Lek
162 persona shikuan
U shtua 2 muaj më parë
Shtepi plazhi ne Orikum
2 muaj më parë
3000.00 Lek
Shtepi plazhi ne Orikum
Dhoma plazhi
2 muaj më parë
Ofrojme dhoma dhe apartamente me qera ne Orikum. Apartamenti eshte i ri dhe i mobiluar ne menyre moderne, guzhine gatimi e banjo me te gjitha kushtet, uje 24 ore dhe garazhd. Cdo dhome ka krevate dopio dhe nje tek, TV dhe nje pamje fantastike drejt detit. Cmim i arsyeshem per familjet. Apartamenti ndodhet ne pallatin e...
3000.00 Lek
96 persona shikuan
U shtua 2 muaj më parë
Shitet Apartament 21 tek Tirana e Re mbrapa shkollës 26 nëntori Rr Pandeli Cale
1 muaj më parë
84000.00 Euro €
Shitet Apartament 21 tek Tirana e Re mbrapa shkollës 26 nëntori Rr Pandeli Cale
Të përdorura
Shes
1 muaj më parë
Shitet Apartament 2+1 tek Tirana e Re (mbrapa shkollës 26 nëntori) Rr. Pandeli Cale. Apartamenti është më sipërfaqe 73 m2. Ndriçim natyral gjatë gjithë kohës. AP. ndodhet në katin e 6 (i fundit). Disponon dokumentacion të rregullt. Apartamenti organizohet në: 1 ambjentet ndenje 2 dhoma gjumi Tualet (me dritare) Çmimi 8...
Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL Gjendje: Të përdorura Transaksioni: Shes
84000.00 Euro €
50 persona shikuan
U shtua 1 muaj më parë
2 APARTAMENTE NE FAZE PERFUNDIMI
2 muaj më parë
1200.00 Euro €
2 APARTAMENTE NE FAZE PERFUNDIMI
Shes
2 muaj më parë
2 APARTAMENTE NE FAZE PERFUNDIMI 1200 euro metri Jane 2 apartamentet e fundit / ne AliDem Na Kontaktoni: Whats app: +355 68 401 3133 Email: [email protected] Website: oneestate.al
Vendndodhja: Tiranë, AL Transaksioni: Shes
1200.00 Euro €
50 persona shikuan
U shtua 2 muaj më parë
JEPET ME QERA AMBIENTI
2 muaj më parë
4500.00 Euro €
JEPET ME QERA AMBIENTI
I ri
Qira
2 muaj më parë
JEPET ME QERA AMBIENTI 4500Euro/Muaj Adresa : Ne Vaqarr Na Kontaktoni: Whats app: +355 68 401 3133 Email: [email protected] Website: oneestate.al
Gjendje: I ri Transaksioni: Qira
4500.00 Euro €
47 persona shikuan
U shtua 2 muaj më parë
Jepet me qera apartament 21 85 m² 300 Euro
3 javë më parë
300.00 Euro €
Jepet me qera apartament 21 85 m² 300 Euro
I ri
Qira
3 javë më parë
Jepet me qera apartament 2+1 ,85m2 , ne Fresk, pallati ngjitur me Restorant Freskun. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallat i ri me ashensor. Totalisht i mobiluar me kushte bashkekohore. Apartamenti lirohet në datën 1 GUSHT. Jepet per familjare. ???? Adresa: Perballe Restorant Fresku ????Cmimi: 300 Euro Ko...
Vendndodhja: Tiranë, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Qira
300.00 Euro €
52 persona shikuan
U shtua 3 javë më parë
SHITET HYRJE 11 TEK BEXHISTENI
1 muaj më parë
62400.00 Euro €
SHITET HYRJE 11 TEK BEXHISTENI
I ri
Shes
1 muaj më parë
Sun real estate ofron per shitje apartament 1+1 me: adrese: tek kompleksi bexhisteni, shkoder siperfaqe: 104 m2, kati VI perbehet nga: sallon dhe kuzhine nje dhome gjumi nje banjo - nje ballkon cilesite e shtepise: dy kondicionere e shtruar e gjitha parket shtepia eshte e pajisur me sistem kaldaje. Cmimi: 62,400 te int...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
62400.00 Euro €
24 persona shikuan
U shtua 1 muaj më parë
shtepi dhoma plazhi
2 muaj më parë
2000.00 Euro €
shtepi dhoma plazhi
AL
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
2 muaj më parë
Zona/Rruga : dhimiter konomi dhoma plazhi olazon ,cmim ekonomik .Kontakt : ***https://www.facebook.com/rentrooom ***https://www.instagram.com/dhoma_plazhi_/ ***what app ne nr me poshte : 0676391463 0695149938
Vendndodhja: AL
2000.00 Euro €
75 persona shikuan
U shtua 2 muaj më parë
JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 DERGUT SHKODER
1 muaj më parë
20000.00 Lek
JEPET ME QIRA APARTAMENT 21 DERGUT SHKODER
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
1 muaj më parë
Sun Real Estate ofron me qira apartament 2+1 me: ????Adresë: rr. Tafiliceve, pallati Sait Fishtes, Shkoder ????Sipërfaqe: 80, m², kati VI Përbëhet nga: – ???? sallon dhe kuzhine – ???? dy dhoma gjumi – ???? nje banjo –???? nje ballkon Cilesite e shtepise: –✔ Kuzhina njera pjese e shtruar me pllake dhe pjesa tjeter park...
20000.00 Lek
44 persona shikuan
U shtua 1 muaj më parë