Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

pershendetje, jam nje djale simpatik, interesohem per te njohur nje mami ose jo mami, kush eshte e

falas
Partneritet 20/09/2017 7

Përshkrim

pershendetje, jam nje djale simpatik, interesohem per te njohur nje mami ose jo mami, kush eshte e interesuar te me kontaktoje ne 0666294900, flm
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "