Lajmerime Premium me pagese

Premium
Shitet apartament 1+1, rruga "Mine Peza", Tiranë
2 vjet më parë
80000.00 Euro €
Shitet apartament 1+1, rruga "Mine Peza", Tiranë
I ri
2 vjet më parë
Shitet apartament 1+1, Mine Peza, Tiranë. 75m2. Kati 4. Pallat i ri me ashensor. 80000€. 0694400107
Gjendje: I ri
80000.00 Euro €
4463145 persona shikuan
U shtua 2 vjet më parë
Premium
Blete ne Shitje
2 vjet më parë
Kontakto shitësin
Blete ne Shitje
Shes
2 vjet më parë
Shiten koshere me Blete ne gjendje shume te mire
Vendndodhja: Peje, KO Transaksioni: Shes
Kontakto shitësin
4496358 persona shikuan
U shtua 2 vjet më parë
Premium
2013 Lexus LX 570
3 vjet më parë
Kontakto shitësin
2013 Lexus LX 570
Angli
Vetura,gjejmakina
3 vjet më parë
For Sale neatly used 2013 Lexus LX 570,with at a very good price. no engine fault and no accidents record.  Contact E-mail: [email protected]
Vendndodhja: Angli
Kontakto shitësin
4496843 persona shikuan
U shtua 3 vjet më parë
Premium
Shitet apartament + parkim, Golem
2 vjet më parë
45000.00 Euro €
Shitet apartament + parkim, Golem
I ri
2 vjet më parë
Golem, kompleksi Alb Adriatik, shitet apartament +vend parkim. 45000€. Apartamenti ndodhet në kati 1 banim. I mobiluar ne menyre modeste. Me certifikate pronesie. 0694400107
Vendndodhja: Durrës, AL Gjendje: I ri
45000.00 Euro €
4497689 persona shikuan
U shtua 2 vjet më parë

Fito para tani

Jepini artikujve tuaj të përdorur një shans të dytë, shisni ato që nuk përdorni më, menjëherë, lehtësisht.

Shtuar së fundmi tek lajmerimet tona

Ofroj me qera dyqan te ri bashkohor 29m2 kati 0 Mangalem 21, Alidem nga person privat
1 javë më parë
300.00 Euro €
Ofroj me qera dyqan te ri bashkohor 29m2 kati 0 Mangalem 21, Alidem nga person privat
I ri
Qira
1 javë më parë
Kontaktet e mia, person privat: 0036202922801 (viber, whatsapp). Ofroj me qera si pronar ne kompleksin Mangalem 21 ne Alidem nje dyqan te ri me kubature 29 m2. Pallati eshte i vitit 2023 dhe dyqani eshte dorezuar nga kompania Kontakt me kushte bashkohore. Punimet kane mbaruar, dyqani eshte gati per hapje aktiviteti. Ky...
Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Qira
300.00 Euro €
17 persona shikuan
U shtua 1 javë më parë
SHITET AMBIENT BIZNESI, SHENGJIN
1 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET AMBIENT BIZNESI, SHENGJIN
Dyqane
1 javë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje nje ambient biznesi me: Adrese: Shengjin, afer Fushakeve. Siperfaqe: 138 m2 Vetrate xhami. Buze rruges kryesore. Eshte ambjent i bollshem i shtruar me pllaka. 70 m2 verande Dokumentacion i rregullt. CMIMI: 19,000,000 Leke Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nik...
Kontrolloni me shitësin
15 persona shikuan
U shtua 1 javë më parë
Shes raki rrushi pa hile . 23 grade
1 muaj më parë
700.00 Lek
Shes raki rrushi pa hile . 23 grade
Shes
1 muaj më parë
Rakia e rushit eshte e bere ne kushte shtepie, eshte shume e mire dhe pa hile .rakia eshte e forte 23 grade . Te interesuarit mund te vin ta provojne dhe pastaj te vendosin.
Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL Transaksioni: Shes
700.00 Lek
31 persona shikuan
U shtua 1 muaj më parë
Shitet Apartament 2+1 + 2 Amb.Sip. 138 m2 ne rrugen Aleksander Moisiu Tirane
4 javë më parë
115000.00 Euro €
Shitet Apartament 2+1 + 2 Amb.Sip. 138 m2 ne rrugen Aleksander Moisiu Tirane
Të përdorura
Shes
4 javë më parë
Shitet Apartament 2+1 + 2 Ambjente me Sip. 138 m2 ne rrugen Aleksander Moisiu afer Komisariatit 4 Tirane. Apartamenti 2 dhoma e nje kuzhine ka siperfaqe 88 m2 dhe ndodhet ne katin e 1-re ne nje pallat ekzistues 5- katesh. 2 Ambjentet: qe jane ngjitur me apartamentin njera magazin dhe tjetra garazh por: ne hipoteke shkr...
Vendndodhja: Tiranë, AL Gjendje: Të përdorura Transaksioni: Shes
115000.00 Euro €
36 persona shikuan
U shtua 4 javë më parë
Apartament me qera
1 muaj më parë
30.00 Euro €
Apartament me qera
I ri
Qira
1 muaj më parë
Jap me qera ditore nje apartament,dhome e guzhine,e mobiluar,buze detit Adresa-prane hotel Majestik,Shkembi i Kavajes,Plepa,Durres Kontakt-0695118803
Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Qira
30.00 Euro €
62 persona shikuan
U shtua 1 muaj më parë
SHITET BIZNES 10 M NGA PEDONALJA, TEK TRUMA, SHKODER
2 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET BIZNES 10 M NGA PEDONALJA, TEK TRUMA, SHKODER
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
2 javë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje nje biznes me: Adrese: Truma Dugajeve Te Reja, 10m nga Pedonalja, Shkoder. Siperfaqe: 40 m2 Ambienti ka vetrate xhami dhe mundeson pamje nga rruga kryesore. Buze rruge kryesore. Ambienti eshte i pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme per kete lloj biznesi. Tre postacione. Kondicioner....
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
28 persona shikuan
U shtua 2 javë më parë
SHITET APARTAMENT 2+1  RUS, SHKODER
2 ditë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 2+1 RUS, SHKODER
Shkodër, AL
Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
2 ditë më parë
ZBRITJE CMIMI Prone EKSKLUZIVE Sun Real Estate ofron per shitje apartament 2+1 me: Adrese: Tek Merkata, Rus, Shkoder Siperfaqe: 100 m2, Kati IX Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi dy banjo verande Shtruar pllake. Ashensor. Dokumentacion i rregullt pronesie. CMIMI: 97,000 Euro CMIMI NE ZBRITJE: 89,000 Euro T...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
5 persona shikuan
U shtua 2 ditë më parë
JAP 1+1 TE MOBILUAR TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK.
3 ditë më parë
45000.00 Lek
JAP 1+1 TE MOBILUAR TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK.
I ri
Qira
3 ditë më parë
JAP 1+1 TE MOBILUAR TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK. Tek Kopshti Zoologjik, pallati i ri cilesore me ashensor jap apartament 1+1+banjo+ballkon : Kati 3 i banimit. dhe me mobilim te mire, orientimi teper relaksues nga Liqeni artificial. Siperfaqe 70m2. Pallati ndodhet tek 2 luanet. Preferohet qeragji per afat te gjate. Qeraja 50....
Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Qira
45000.00 Lek
6 persona shikuan
U shtua 3 ditë më parë
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI KRYQEZIMI I ZDRALES, SHKODER
6 ditë më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI KRYQEZIMI I ZDRALES, SHKODER
Shkodër, AL
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
6 ditë më parë
Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me: Adrese: rr. Nazmi Kryeziu, Kryqezimi i Zdrales, Shkoder . Siperfaqe: 256.4 m2 Kati 0 banjo Cilesite: Fasade xhami. Do te shtrohet me pllake. CMIMI: 130,000 leke/muaj I NEGOCIUSHEM! Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
19 persona shikuan
U shtua 6 ditë më parë
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, PARRUCE, SHKODER
1 ditë më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, PARRUCE, SHKODER
Shkodër, AL
Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
1 ditë më parë
Sun Real Estate ofron me qira apartament 2+1 me: Adrese: Tek Tatimet, Parruce, Shkoder Siperfaqe: 120 m2, Kati IV Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi dy banjo dy ballkone Cilesite e shtepise: - Kuzhina dhe dhomat te shtruara me parket. - Kondicioner ne sallon dhe dhome. Hyrja ofrohet e mobiluar. - Ashensor....
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
2 persona shikuan
U shtua 1 ditë më parë
Jepet me.qera
3 javë më parë
1200.00 Euro €
Jepet me.qera
Të përdorura
Qira
3 javë më parë
Jepete.qera MAGAZINa Kati dyte 400 m2 ashensor tualete zyre vend parkimi 80 poshte njesise bashkiake nr6 adresa kombinat Tirane linje trefazore memshume.info.video.ne.whatsapp
Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL Gjendje: Të përdorura Transaksioni: Qira
1200.00 Euro €
30 persona shikuan
U shtua 3 javë më parë
SHITET BIZNES TEK URA DERVISHBEG, SHKODER
2 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET BIZNES TEK URA DERVISHBEG, SHKODER
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
2 javë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje nje biznes me: Adrese: Ura Dervishbeg, Shkoder . Siperfaqe: 25 m2 Nje banjo. Ambienti ka vetrate xhami dhe mundeson pamje nga rruga kryesore. Buze rruge kryesore. Ambienti eshte i pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme per kete lloj biznesi. CMIMI BIZNESI: 4,000 Euro CMIMI QIRA: 15,00...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
28 persona shikuan
U shtua 2 javë më parë
JEPET ME QIRA SHTEPI 2-KATESHE 3+1, RUS, SHKODER
2 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA SHTEPI 2-KATESHE 3+1, RUS, SHKODER
Shkodër, AL
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
2 javë më parë
Sun Real Estate ofron me qira shtepi 2-kateshe, 3+1 me: Adrese: rr. Dibraneve, Perballe Sahatit, Rus, Shkoder Siperfaqe: 100 m2 Te ndare: Kati pare 65 m2 Kati dyte 65 m2 Kati pare perbehet nga: dy dhoma gjumi nje banjo Kati dyte perbehet nga: sallon dhe kuzhine nje dhome gjumi nje banjo Ofrohet e mobiluar. Kondicionere...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
27 persona shikuan
U shtua 2 javë më parë
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RR.MARIN BICIKEMI, SHKODER
1 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RR.MARIN BICIKEMI, SHKODER
Shkodër, AL
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
1 javë më parë
Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me: Adrese: rr. Marin Bicikemi, lgjj Perlat Rexhepi, Shkoder . Siperfaqe: 25 m2 E shtruar me pllake Vetrate xhami Banjo CMIMI: 30,000 Leke/muaj Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695292667 [email protected]
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
25 persona shikuan
U shtua 1 javë më parë
SHITET APARTAMENT 2+1, RUS, SHKODER
3 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 2+1, RUS, SHKODER
Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
3 javë më parë
Prone EKSKLUZIVE Sun Real Estate ofron per shitje apartament 2+1 me: Adrese: Tek Merkata, Rus, Shkoder Siperfaqe: 100 m2, Kati IX Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi dy banjo verande Shtruar pllake. Ashensor. Dokumentacion i rregullt pronesie. CMIMI: 97,000 Euro I NEGOCIUSHEM! ——————————– Te interesuarit mu...
Kontrolloni me shitësin
38 persona shikuan
U shtua 3 javë më parë
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, BAHCALLEK, SHKODER
3 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, BAHCALLEK, SHKODER
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
3 javë më parë
Sun Real Estate ofron me qira ambient biznes me Adrese Bahcallek Shkoder Siperfaqe 720 m2 kati II Kati II 550 m² Verande 170 m² Ambienti mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti Eshte ambient i bollshem Kabine elektrike te dedikuar CMIMI: 500 Euro/muaji Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
33 persona shikuan
U shtua 3 javë më parë
Appartament me qera
1 muaj më parë
25.00 Euro €
Appartament me qera
I ri
Qira
1 muaj më parë
Jap me qera ditore garsoniere,e mobiluar,e pershtatshme per 3-4 persona Adresa-rruga poseidoni,Prane hotel Majestik,Shkembi i Kavajes,Plepa,Durres Kontakt-0695118803
Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Qira
25.00 Euro €
51 persona shikuan
U shtua 1 muaj më parë
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, TEK DON BOSKO, SHKODER
1 muaj më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, TEK DON BOSKO, SHKODER
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
1 muaj më parë
Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me: Adrese: rr. Don Bosko Shkoder Siperfaqe: 100 m2 Kati 0 E shtruar me pllake Vetrate xhami Banjo CMIMI 700 Euro/ muaj Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika 355676666765 355695292667 [email protected]
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
44 persona shikuan
U shtua 1 muaj më parë
JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PARRUCE, SHKODER
2 ditë më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PARRUCE, SHKODER
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
2 ditë më parë
Prone EKSKLUZIVE Sun Real Estate ofron me qira apartament 3+1 me: Adrese: Tek Meridiani, Parruce, Shkoder Siperfaqe: 96 m2, Kati III Perbehet nga: sallon dhe kuzhine tre dhoma gjumi dy banjo Hyrja ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet bashkekohore. Kondicionere. Shtruar pllake. Ashensor. CMIMI: 500 Euro/muaj Te inte...
Kontrolloni me shitësin
7 persona shikuan
U shtua 2 ditë më parë
Shiten 2 Godina biznesi dhe 2 Kapanone biznesi me 17000 m2 truall ne Maminas Durres.
1 javë më parë
3000000.00 Euro €
Shiten 2 Godina biznesi dhe 2 Kapanone biznesi me 17000 m2 truall ne Maminas Durres.
I ri
Shes
1 javë më parë
Shiten 2 Godina biznesi dhe 2 Kapanone biznesi me 17000 m2 truall ne Maminas Durres. Ambjentet e biznesit ndodhet 700 m nga Restorant Vellezerit Osmani. Ambjentet jane 2 godina 3- kateshe me sip. ndertimi 3000 m2 dhe 2 kapanone industriale me sip 5400 m2.Truall eshte 17 dynym. Ambjentet jane buze rruges dhe kane pamje ...
Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
3000000.00 Euro €
15 persona shikuan
U shtua 1 javë më parë
SHITET TOKE NE BOGE, MALESI E MADHE
1 ditë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET TOKE NE BOGE, MALESI E MADHE
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
1 ditë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje toke are, me: Adrese: Boge, Malesi e Madhe Siperfaqe: 5173 m2 - Toka zoteron dokumentacion te rregullt pronesie. CMIMI: 25 E/M2 Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695292667 [email protected]
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
1 persona shikuan
U shtua 1 ditë më parë
Jepet me qira shtepi private 3+1 me bahce 450m2
1 javë më parë
30000.00 Lek
Jepet me qira shtepi private 3+1 me bahce 450m2
Qira
1 javë më parë
Shtëpi private 140 m2 me bahçe 450m2. Kater dhoma të mobiluara (lavatrice, frigorifer, furre, dhome gjume etj).Bahce me pemë në prodhim: mollë, dardhë, fiq, mandarina, limon, shegë, rrush, lajthi, hurma, kumbulla etj. Shtepia është e rrethuar me avlli ,ideale per familje që kerkojnë komodit e qetësi. Ndodhet 150m larg ...
Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL Transaksioni: Qira
30000.00 Lek
19 persona shikuan
U shtua 1 javë më parë
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK MALTESER SHKODER
17 orë më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK MALTESER SHKODER
Shkodër, AL
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
17 orë më parë
Sun Real Estate ofron me qira shtepi 2+1 me: Adrese: Truma e Dugajeve te Reja, Shkoder Siperfaqe: 87 m2, kati IV Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi nje banjo ballkon Ofrohet e mobiluar. Kondicionere. Shtruar pllake. Ashensor. CMIMI: 60,000 Leke/muaj Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar ...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
3 persona shikuan
U shtua 17 orë më parë
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, SHKODER
1 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, SHKODER
Zyra
1 javë më parë
Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me: Adrese: rr. Pal Engjelli, Shkoder . Siperfaqe: 44 m2 E shtruar me pllake. Vetrate xhami. Buze rruges kryesore. Banjo CMIMI: 20,000 Leke/muaj Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695292667 [email protected]
Kontrolloni me shitësin
16 persona shikuan
U shtua 1 javë më parë