Lajmerime Premium me pagese

Premium
2013 Lexus LX 570
3 vjet më parë
Kontakto shitësin
2013 Lexus LX 570
Angli
Vetura,gjejmakina
3 vjet më parë
For Sale neatly used 2013 Lexus LX 570,with at a very good price. no engine fault and no accidents record.  Contact E-mail: [email protected]
Vendndodhja: Angli
Kontakto shitësin
7836097 persona shikuan
U shtua 3 vjet më parë
Premium
Blete ne Shitje
2 vjet më parë
Kontakto shitësin
Blete ne Shitje
Shes
2 vjet më parë
Shiten koshere me Blete ne gjendje shume te mire
Vendndodhja: Peje, KO Transaksioni: Shes
Kontakto shitësin
7882221 persona shikuan
U shtua 2 vjet më parë
Premium
Blete ne Shitje
2 vjet më parë
Kontakto shitësin
Blete ne Shitje
I ri
Shes
2 vjet më parë
Shiten Blete ne Koshere deri ne 200 copë Bletet jane ne gjendje shume te mire
Vendndodhja: Peje, KO Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
Kontakto shitësin
7894649 persona shikuan
U shtua 2 vjet më parë
Premium
Shitet apartament 1+1, rruga "Mine Peza", Tiranë
2 vjet më parë
80000.00 Euro €
Shitet apartament 1+1, rruga "Mine Peza", Tiranë
I ri
2 vjet më parë
Shitet apartament 1+1, Mine Peza, Tiranë. 75m2. Kati 4. Pallat i ri me ashensor. 80000€. 0694400107
Gjendje: I ri
80000.00 Euro €
8028918 persona shikuan
U shtua 2 vjet më parë

Fito para tani

Jepini artikujve tuaj të përdorur një shans të dytë, shisni ato që nuk përdorni më, menjëherë, lehtësisht.

Shtuar së fundmi tek lajmerimet tona

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, TEK TRUMA, SHKODER
1 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, TEK TRUMA, SHKODER
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
1 javë më parë
Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me: Adrese:rr. Hasan Riza Pasha, Shkoder . Siperfaqe: 90 m2 kati 0 Buze rruges. - E gjitha e shtruar me pllake. - Vetrate xhami. nje banjo CMIMI: 60,000 Leke/muaj Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695292667 sunrealestat...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
54 persona shikuan
U shtua 1 javë më parë
SHITET APARTAMENT 1+1, SHENGJIN
6 ditë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 1+1, SHENGJIN
Lezhë, AL
Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
6 ditë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje apartament 1+1 me: Adrese: Rana e Hedhun, Shengjin Siperfaqe bruto: 101.15 m2, kati V Siperfaqe neto: 89.09 m2 Perbehet nga: sallon dhe kuzhine nje dhome gjumi nje banjo dy ballkone Ashensor. Shitet e mobiluar. Eshte lehtesisht i konvertueshem ne 2+1. Pamje te plote nga deti dhe malin e...
Vendndodhja: Lezhë, Lezhë, AL
Kontrolloni me shitësin
26 persona shikuan
U shtua 6 ditë më parë
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, BEXHISTENI, SHKODER
2 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, BEXHISTENI, SHKODER
Shkodër, AL
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
2 javë më parë
Sun Real Estate ofron me qira apartament 2+1 me: Adrese: Pallati Italianeve, Bexhisteni, Shkoder Siperfaqe: 107.9 m2, kati VII Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi dy banjo tre ballkone (dy ballkone franceze dhe nje ballkon normal) Ofrohet e mobiluar. Dritare triploxham Tre kondicionere Ashensor. 27 m2 Garaz...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
30 persona shikuan
U shtua 2 javë më parë
SHITET TOKE ARE, SHTOJ I RI
2 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET TOKE ARE, SHTOJ I RI
Shkodër, AL
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
2 javë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje toke are , me: Adrese: rr. Shtoj I Ri Siperfaqe: 4000 m2 Toka zoteron dokumentacion te rregullt. CMIMI: 44,000 Euro Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695292667 [email protected]
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
29 persona shikuan
U shtua 2 javë më parë
SHITET APARTAMENT 1+1, DURRES
6 ditë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 1+1, DURRES
Durrës, AL
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
6 ditë më parë
Sun Real Estate ofronper shitje apartament 1+1 me: Adrese: Pista Kosova, Durres Siperfaqe: 63.6 m2, kati VII Perbehet nga: sallon dhe kuzhine nje dhome gjumi nje banjo nje ballkon Cilesite e shtepise: Shtruar me pllake. Dritare duralumin. Hyrja ofrohet e mobiluar. -CMIMI: 89,000 Euro Te interesuarit mund te na kontakto...
Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL
Kontrolloni me shitësin
22 persona shikuan
U shtua 6 ditë më parë
SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 + TOKE, HOT I RI
2 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 + TOKE, HOT I RI
Shkodër, AL
Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
2 javë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje shtepi private 2+1 dhe toke, me: Siperfaqe Totale: 1948 m2 Adrese: rr. Hot i Ri Cilesite e shtepise: Ndertim 67.7 m2 . Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi dy banjo verande Cilesite e tokes: Siperfaqe: 1448 m2 . 15 peme ullinje. Peme frutore te ndryshme. Dokumentacion i rregu...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
30 persona shikuan
U shtua 2 javë më parë
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, TOPHANE, SHKODER
3 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, TOPHANE, SHKODER
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
3 javë më parë
Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me: Adrese: rr. Rruga Myzafer Pipa, Tophane, Shkoder . Siperfaqe: 55 m2 Fasade xhami. E shtruar me pllake. Buze rruge. Banjo Ambienti eshte i pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme per fast food & delivery. Paisjet ne gjendje te re. Mundesi ideale investimi. CMIMI...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
71 persona shikuan
U shtua 3 javë më parë
SHITET TOKE, ANA E MALIT, MURIQAN
2 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET TOKE, ANA E MALIT, MURIQAN
Shkodër, AL
Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
2 javë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me: Siperfaqe: 10000 m2 Adrese: Ana e Malit, Muriqan - 550 m2 Kapanon - 1000 peme shege. - 98 peme ullinje. - 300 peme mandarina, limone, potokalle etj - 50 peme lajthi. - 40 peme ftonje. - Kumbulla, dardha, pjeshka etj. - Trasfomator elektrik i dedikuar, sisitem vaditje, shpim...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
28 persona shikuan
U shtua 2 javë më parë
SHITET APARTAMENT 1+1, KUNE, SHENGJIN
3 ditë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 1+1, KUNE, SHENGJIN
Agjensi imobiliare,Real estate
3 ditë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje apartament 1+1 me: Adrese: Kune, Shengjin Siperfaqe Totale: 74.4 m2, kati VII Perbehet nga: sallon dhe kuzhine nje dhome gjumi nje banjo nje ballkon Cilesite e shtepise: Ndertim modern e bashkekohore dhe cilesi e larte. Punime shume cilesore. Apartamenti ndodhet buze deti. Pamje anesore...
Kontrolloni me shitësin
13 persona shikuan
U shtua 3 ditë më parë
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RUS, SHKODER
2 ditë më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RUS, SHKODER
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
2 ditë më parë
ZBRITJE CMIMI Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me: Adrese: Rus, Shkoder . Siperfaqe totale: 360 m2 , Te ndare Kati -I 120 m2 Kati 0 120 m2 Kati I 120 m2 Kati -I: Ndahet ne dy ambiente me banjo perkatese. Sistem kondicionimi. Tavan i varur me ndricim. Kati 0: Ndahet ne dy ambiente me banjo perkatese. Fa...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
9 persona shikuan
U shtua 2 ditë më parë
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 XHABIJE, SHKODER
3 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 XHABIJE, SHKODER
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
3 javë më parë
Sun Real Estate ofron me qira apartament 1+1 me: Adrese: Xhabije, Shkoder Siperfaqe: 56 m2, Kati V Perbehet nga: sallon dhe kuzhine nje dhome gjumi nje banjo ballkon Shtruar pllake. Kondicionere. Hyrja ofrohet e mobiluar. CMIMI: 25,000 leke/muaji Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +35567...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
60 persona shikuan
U shtua 3 javë më parë
Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Kongresi i Manastirit perball Pediatrise Tirane.
3 ditë më parë
400.00 Euro €
Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Kongresi i Manastirit perball Pediatrise Tirane.
I ri
Qira
3 ditë më parë
Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Kongresi i Manastirit perball Pediatrise Tirane. Apartamenti eshte ne Katin e 4-te ne nje pallat ekzistues. Apartamenti perbehet: 1 dhome ndenje me aneks gatimi, 2 dhoma gjumi, koridor dhe tualetime dritare. Apartamenti eshte i restauruar dhe me mobilim te ri. Apartamenti ka Hipot...
Vendndodhja: Tiranë, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Qira
400.00 Euro €
16 persona shikuan
U shtua 3 ditë më parë
SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SPITALET, SHKODER
5 ditë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SPITALET, SHKODER
Shkodër, AL
Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
5 ditë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje apartament 1+1 me: Adrese: Rr Inxh, Gjovalin Gjadri, Shkoder Siperfaqe: 44.6 m2, kati II Perbehet nga: sallon dhe kuzhine nje dhome gjumi nje banjo nje ballkon Shitet e mobiluar. Dokumentacion i rregullt pronesie. CMIMI: 5,200,000 Leke Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imo...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
17 persona shikuan
U shtua 5 ditë më parë
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, PARRUCE, SHKODER
1 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, PARRUCE, SHKODER
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
1 javë më parë
Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me: Adrese: Parruce, Shkoder . Siperfaqe: 197 m2 , kati 0 Nje zyre Dy banjo Ambienti mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti Pozicionohet ne qender te qytetit te Shkodres. CMIMI: 700 Euro/muaj Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +35567666...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
52 persona shikuan
U shtua 1 javë më parë
SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE SHKODRES
2 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE SHKODRES
Shkodër, AL
Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
2 javë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje apartament 21 me Adrese: Sheshi Demokracia mbas Teater Migjenit Shkoder Siperfaqe 80 m2 Kati VI Perbehet nga sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi nje banjo nje ballkon Cilesite e shtepise Shtepia eshte e pajisur me sistem kaldaje Ashensor Dokumentacion i rregullt pronesie CMIMI 88000 Euro ...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
44 persona shikuan
U shtua 2 javë më parë
SHITET APARTAMENT 3+1 QENDER, SHKODER
1 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 3+1 QENDER, SHKODER
Shkodër, AL
Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
1 javë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje apartament 3+1 me: Adrese: Sheshi Demokracia, mbas Teater Migjenit, Shkoder Siperfaqe totale: 230 m2, kati VI Perbehet nga: sallon dhe kuzhine tre dhoma gjumi dy banjo ballkon Cilesite e shtepise: 140 m2 banim 90 m2 verande E gjitha e shtruar me pllake, Shtepia eshte e pajisur me sistem...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
36 persona shikuan
U shtua 1 javë më parë
SHITET AMBIENT BIZNESI, PARRUCE, SHKODER
2 ditë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET AMBIENT BIZNESI, PARRUCE, SHKODER
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
2 ditë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje nje ambient biznesi me: Adrese: rr. Arkitenkt Sinani, Dekori, Shkoder . Siperfaqe totale: 44 m2 Perbehet nga: banjo Cilesite: E gjitha e shtruar me pllake Vetrate xhami Dokumentacion te rregullt CMIMI: 64,000 Euro Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +35567...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
7 persona shikuan
U shtua 2 ditë më parë
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, ZDRALE, SHKODER
3 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, ZDRALE, SHKODER
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
3 javë më parë
Sun Real Estate ofron me qira apartament 2+1 me: Adrese: Zdrale, Shkoder Siperfaqe: 116 m2, kati IV Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi dy banjo ballkon Hyrja ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet bashkekohore. Kondicionere te gjitha dhomat. Shtruar parket. Ashensor. CMIMI: 600 Euro/muaj Te interesuarit ...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
53 persona shikuan
U shtua 3 javë më parë
SHITET APARTAMENT 2+1, PERBALLE JUMBO-S,  SHKODER
6 ditë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 2+1, PERBALLE JUMBO-S, SHKODER
Shkodër, AL
Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
6 ditë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje apartament 2+1 me: Adrese: Perballe Jumbo-s, Shkoder Siperfaqe Totale: 120 m2, kati VI Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi dy banjo dy ballkone Dokumentacion i rregullt pronesie. Ashensor. CMIMI: 108,000 Euro Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
23 persona shikuan
U shtua 6 ditë më parë
SHITET SHTEPI PRIVATE 1+1, RR 3-HERONJTE, SHKODER
1 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET SHTEPI PRIVATE 1+1, RR 3-HERONJTE, SHKODER
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
1 javë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje shtepi private 1+1 me: Adrese: rr. 3-Heronjte, Shkoder Siperfaqe truallit: 235.62 m2 Ndertese: 71 m2 Perbehet nga: sallon dhe kuzhine nje dhome gjumi nje banjo oborr Shtepia ka nevoje per rikonstruktim! - Dokumentacion i rregullt pronesie. CMIMI: 10,000,000 Leke Te interesuarit mund te ...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
37 persona shikuan
U shtua 1 javë më parë
SHITET TOKE AFER ZMIJANEVE, DOBRAC
2 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET TOKE AFER ZMIJANEVE, DOBRAC
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
2 javë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje toke are, me: Siperfaqe: 13,799 m2 Adrese: rr. Mehmet Shpendi, afer Zmijaneve, Dobrac Dokumentacion i rregullt pronesie. CMIMI: 110.392 euro Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695292667 [email protected]
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
54 persona shikuan
U shtua 2 javë më parë
Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Kongresi i Manastirit perball Pediatrise Tirane
2 ditë më parë
400.00 Euro €
Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Kongresi i Manastirit perball Pediatrise Tirane
I ri
Qira
2 ditë më parë
Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Kongresi i Manastirit perball Pediatrise Tirane. Apartamenti eshte ne Katin e 4-te ne nje pallat ekzistues. Apartamenti perbehet: 1 dhome ndenje me aneks gatimi, 2 dhoma gjumi, koridor dhe tualetime dritare. Apartamenti eshte i restauruar dhe me mobilim te ri. Apartamenti ka Hipot...
Vendndodhja: Tiranë, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Qira
400.00 Euro €
7 persona shikuan
U shtua 2 ditë më parë
SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1, GRUDE
1 javë më parë
Kontrolloni me shitësin
SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1, GRUDE
Shkodër, AL
Agjensi imobiliare,Real estate
1 javë më parë
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 2+1 me: Adrese: Grude Siperfaqe totale: 530 m2 Siperfaqe trualli: 250 m2. Ndertim: 96 m2. -Toke are: 184 m2. Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi nje banjo oborr Shtepia ka nevoje per rikonstruktim! Dokumentacion i rregullt pronesie. CMIMI: 70,000 Euro Te i...
Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
Kontrolloni me shitësin
32 persona shikuan
U shtua 1 javë më parë
Ndarje qeraje
1 javë më parë
50.00 Lek
Ndarje qeraje
Tiranë, AL
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
1 javë më parë
Persh Kerkoj ndonje goce te ndaj qerane.Cmimi eshte 50 mije lek.Te interesuarat te me shkruajne ne 0692152882
Vendndodhja: Tiranë, AL
50.00 Lek
37 persona shikuan
U shtua 1 javë më parë