50.00 Lek
Ndarje qeraje

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 javë më parë
36 shikime

50.00 Lek
Ndarje qeraje

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 javë më parë
36 shikime

Përshkrimi

Persh
Kerkoj ndonje goce te ndaj qerane.Cmimi eshte 50 mije lek.Te interesuarat te me shkruajne ne 0692152882

Profili i Kristi

Kristi
Kristi Regjistruar për 11+ muaj 1 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Kristi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Kristi
  Kristi
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 11+ muaj
  1 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ndarje qeraje
  50.00 Lek Ndarje qeraje nga Kristi