450.00 Euro €
Apartment me qera

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 8 muaj më parë
350 shikime

450.00 Euro €
Apartment me qera

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 8 muaj më parë
350 shikime

Përshkrimi

Jepet apartment me qera ne astir siper Syri tv. Apartment esht 2+1 100 m2. E mobiluar ne menyre bashkohore ndodhet ne katin e 7 banim te parafundit

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Qira

Profili i Gledisi Basha

Gledisi Basha
Gledisi Basha Regjistruar për 9+ muaj 8 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Gledisi Basha (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Gledisi Basha
  Gledisi Basha
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 9+ muaj
  8 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Teodor Keko, Astir, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartment me qera Apartment me qera Apartment me qera Apartment me qera Apartment me qera
  450.00 Euro € Apartment me qera nga Gledisi Basha