280.00 Euro €
Lungomare, jepet me qera 1+1

Vendndodhja e panjohur
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 5 muaj më parë
302 shikime

280.00 Euro €
Lungomare, jepet me qera 1+1

Vendndodhja e panjohur
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 5 muaj më parë
302 shikime

Përshkrimi

Apartament 1+1, plotesisht i mobiluar, kati i trete ne nje pallat ne rrugen Murat Terbaci, prane "Da Vincit", lungomare, Vlore. Cel: +355696435211

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Xhon

Xhon
Xhon Regjistruar për 5+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Xhon (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Xhon
  Xhon
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Murat Terbaci, Vlore

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Lungomare, jepet me qera 1+1 Lungomare, jepet me qera 1+1 Lungomare, jepet me qera 1+1 Lungomare, jepet me qera 1+1 Lungomare, jepet me qera 1+1 Lungomare, jepet me qera 1+1 Lungomare, jepet me qera 1+1
  280.00 Euro € Lungomare, jepet me qera 1+1 nga Xhon