Kërko

45.00 Euro €
Apartament me qera ditore per pushimet tuaja. ????

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 2 muaj më parë
77 shikime

45.00 Euro €
Apartament me qera ditore per pushimet tuaja. ????

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 2 muaj më parë
77 shikime

Përshkrimi

Shtepi me qera ditore . Shtepija eshte e kompletuar dhe 2+1 . Kapaciteti 6 persona . E kompletuar . Ajer i kondicionuar klima dhe internet wifi.
Per muajin Prill dhe Maj cmimi 45 €
Per muajin Qershor 55€
Per muajin Korik 65€
Per muajin Gusht 75 €
Kontakto 00355695899877. Whatsap - Viber dhe telefonat. Ju mirpresim.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Elkier Dule

Elkier Dule
Elkier Dule Regjistruar për 2+ muaj 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Elkier Dule (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Elkier Dule
  Elkier Dule
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ muaj
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Vlore, 9401, Lungo Mare, Vlorë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartament me qera ditore per pushimet tuaja. ???? Apartament me qera ditore per pushimet tuaja. ???? Apartament me qera ditore per pushimet tuaja. ???? Apartament me qera ditore per pushimet tuaja. ???? Apartament me qera ditore per pushimet tuaja. ???? Apartament me qera ditore per pushimet tuaja. ????
  45.00 Euro € Apartament me qera ditore per pushimet tuaja. ???? nga Elkier Dule