Kërko

35000.00 Lek
Shtepi me qera 2+1 totalisht e mobiluar okazion!!!

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 3 javë më parë
35 shikime

35000.00 Lek
Shtepi me qera 2+1 totalisht e mobiluar okazion!!!

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 3 javë më parë
35 shikime

Përshkrimi

Jepet me qera shtepi private 2+1 totalisht e mobiluar. Shtepia ndodhet ne rrugen Leandro Zoto afer Venue Club, zona e Kodres se Priftit, Tirane.
Ambjenti eshte i organizuar ne: sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor i bollshem, 1 tualet, verande e madhe. Shtepia eshte e mirembajtur dhe ka gjithashtu oborr dhe nje vend parkimi.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Artan Spaillari

Artan Spaillari
Artan Spaillari Regjistruar për 3+ javë 2 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Artan Spaillari (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Artan Spaillari
  Artan Spaillari
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ javë
  2 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Leandro Zoto, Kodra E Priftit, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shtepi me qera 2+1 totalisht e mobiluar okazion!!! Shtepi me qera 2+1 totalisht e mobiluar okazion!!! Shtepi me qera 2+1 totalisht e mobiluar okazion!!! Shtepi me qera 2+1 totalisht e mobiluar okazion!!! Shtepi me qera 2+1 totalisht e mobiluar okazion!!! Shtepi me qera 2+1 totalisht e mobiluar okazion!!! Shtepi me qera 2+1 totalisht e mobiluar okazion!!!
  35000.00 Lek Shtepi me qera 2+1 totalisht e mobiluar okazion!!! nga Artan Spaillari