Language:
EN
SQ
EN
besimtare muslimane
besimtare muslimane
Esselamu alejkum Jam 30...

Lidhje,Takime

1
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Lidhje Serjoze...
Pershendetje Jam nje Va...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Prishtine
No Photo
Pershendetje kerkoj nje...
Jam nje djal kerkoj ndo...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Pelqej femrat e medhaja .
Jam 1 djal 18 vjet dhe ...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Kerkoj nje vajz nga 18 ...
Persh.. kerkoj nje vajz...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Shoqe per pushime
Kerkoj 2 shoqe per push...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Kerkoj vajze, vetem sonte
Kerkoj vajze, vetem son...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Kerkoj nje femer ne Tir...
Prsh gjendem sot ne Tir...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Pershendetje
Ckemi jam kristi 30 vj ...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
11226677
Pershendtje un qe le ke...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
Gigolo per vajza dhe mami.
Gigolo per vajza dhe ma...
Gigolo per vajza dhe ma...

Lidhje,Takime

1
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
N'kerkim te Mami
Jam i interesuar per Ma...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Zvicer
No Photo
Pershendetje
Jam Mashkull 27 vjeqar ...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
kerkoj nje mike serioze...
Jam ne kerkim te nje mi...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Kerkojm qift ne mosh
Kerkojm qift ne mosh ko...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Gjermani
No Photo
Jam stela 22 vjec kerko...
Jam stela 22 vjec kerko...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
Kërkoj Femër me pagese
Kërkoj Femër me pagese
Kërkoj një vajzë ose ma...

Lidhje,Takime

1
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Prsh
Jam Eri, jam 26 vjec. J...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Kerkoj nje femer
Pershendetje Jemi nje c...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Kerkoj mik
Une M54 i martuar kerko...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Gjermani
takime
takime
Pershendetje cilat femr...

Lidhje,Takime

3
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Super pusy
Hi there I have a super...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
France
No Photo
Kerkoj nji femer nga sh...
Jam 38 vjeq i thjesht i...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
200€
Jap 200€ per nje nat te...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Kerkoj vajz urgjent
Kerkoj nje vajz per sek...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Cifti 32 dhe 33 vjeq
Kerkojm cift ska rensi ...

Lidhje,Takime

0
View item
Learn more
Gjermani