Language:
EN
SQ
EN
No Photo
Fiat 124 Spider 1975
Fiat 124 Spider 1975 Ma...

Makina ne shitje dhe motora

0
View item
1000.00 Euro €
Learn more
Gjilan
Fiat 124 Spider 1975
Fiat 124 Spider 1975
Fiat 124 Spider 1975 Ma...

Makina ne shitje dhe motora

5
View item
1000.00 Euro €
Learn more
Gjilan
Kamiocine nissan cabstar
Kamiocine nissan cabstar
Shitet nissan cabstar 1...

Makina ne shitje dhe motora

4
View item
12000.00 Euro €
Learn more
Tiranë
shes Sprinter 408 CDI dopjo gome, viti 2005 me letra te pagura deri e Gusht 2019
shes Sprinter 408 CDI d...
Ngjyra e bardhe, motorr...

Makina ne shitje dhe motora

5
View item
Free
Learn more
Lushnjë
No Photo
shitet vinxhi
shitet te dhenat i keni...

Makina ne shitje dhe motora

0
View item
Free
Learn more
Durrës
No Photo
SHITET TE DHENAT I KENI...
shitet per cdo informac...

Makina ne shitje dhe motora

0
View item
Free
Learn more
Durrës
Mercedes-Benz Sprinter 313CDI 2000EUR
Mercedes-Benz Sprinter ...
Mercedes-Benz Sprinter ...

Makina ne shitje dhe motora

3
View item
Free
Learn more
Shkodër
Traktor Landini Landpower 125
Traktor Landini Landpow...
Marke: Landini Modeli: ...

Makina ne shitje dhe motora

1
View item
Free
Learn more
Tropojë
iveco daily 35c12
iveco daily 35c12
Iveco Daily 35C12 VR Vi...

Makina ne shitje dhe motora

3
View item
Free
Learn more
Shkodër
DAF 85
DAF 85
Shes DAF 85 viti i prod...

Makina ne shitje dhe motora

6
View item
Free
Learn more
Përmet
No Photo
Shiten kamion frigorife...
Kamion Mercedes Benz fr...

Makina ne shitje dhe motora

0
View item
Free
Learn more
Tiranë
Shes antene vinxhi modeli PALFINGER 2 zgjatje hidraulike
Shes antene vinxhi mode...
Shesim nje antene vinxh...

Makina ne shitje dhe motora

3
View item
Free
Learn more
Tiranë
Shiten sonda cpimi puse uji e pilota
Shiten sonda cpimi puse...
Shiten dy sonda cpimi i...

Makina ne shitje dhe motora

6
View item
Free
Learn more
Vlorë
Shitet kamion 30 ton . Viti i prodhimit 1996
Shitet kamion 30 ton . ...
Shitet kamion 30 ton .V...

Makina ne shitje dhe motora

3
View item
Free
Learn more
Lezhë
No Photo
Scania 164/480
Shes scania 164 / 480 d...

Makina ne shitje dhe motora

0
View item
Free
Learn more
Vlorë
No Photo
Scania 164/480
Shes scania 164/480 dhe...

Makina ne shitje dhe motora

0
View item
Free
Learn more
Vlorë
No Photo
shes kamioncine opel 35...
shes kamioncine opel 35...

Makina ne shitje dhe motora

0
View item
Free
Learn more
Durrës
shesim kamjochin ivecho e vitit 1994,,nr tele 0683799348
shesim kamjochin ivecho...
me dogan te prere

Makina ne shitje dhe motora

5
View item
Free
Learn more
Durrës
No Photo
shitet kamjon
Shitet kamjon Benz 814 ...

Makina ne shitje dhe motora

0
View item
Free
Learn more
Tiranë
No Photo
shitet kamjon
Shitet Benz 814 viti i ...

Makina ne shitje dhe motora

0
View item
Free
Learn more
Tiranë
No Photo
shitet kamjon
Shitet Benz 814 viti i ...

Makina ne shitje dhe motora

0
View item
Free
Learn more
Tiranë
Shes rimorkjo (karrel)
Shes rimorkjo (karrel)
Shes rimorkjo per trasp...

Makina ne shitje dhe motora

4
View item
Free
Learn more
Tiranë
Shitet Kamjon MAN 17-192
Shitet Kamjon MAN 17-192
Shitet Kamjon MAN 17-19...

Makina ne shitje dhe motora

4
View item
Free
Learn more
Gramsh
shes kamion frigorifer atego viti 2002 nr tel 0692286033
shes kamion frigorifer ...
shes kamion frigorifer ...

Makina ne shitje dhe motora

2
View item
Free
Learn more
Lushnjë