15200.00 Euro €
Makine per shitje

Kamjone
Postuar 1 vit më parë
118 shikime
Nuk ka foto

15200.00 Euro €
Makine per shitje

Kamjone
Postuar 1 vit më parë
118 shikime

Përshkrimi

Makine per shitje

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i totastuts

totastuts
totastuts Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni totastuts (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  totastuts
  totastuts
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga E Durresit, 1057, Zogu I Zi, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.33105, 19.81008

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  15200.00 Euro € Makine per shitje nga totastuts