1000.00 Euro €
Fiat 124 Spider 1975

Kamjone
Postuar 4 vjet më parë
601 shikime

1000.00 Euro €
Fiat 124 Spider 1975

Kamjone
Postuar 4 vjet më parë
601 shikime

Përshkrimi

Fiat 124 Spider 1975

Marka: Fiat
Modeli: Merimangë
Trupi: Coupe Cabriolet
Viti: 1975
Energjia: Thelbi
Kilometri: 299000
Rasti: Manual
Ngjyra e brendshme
Ngjyra e jashtme: E bardha

Kontaktoni Mata (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Mata
  Mata
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tirana, Tirana, Gjilan, Kosova, KOSOVA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Fiat 124 Spider 1975 Fiat 124 Spider 1975 Fiat 124 Spider 1975 Fiat 124 Spider 1975 Fiat 124 Spider 1975
  1000.00 Euro € Fiat 124 Spider 1975 nga Mata