Kërko

Pa pagesë
Shitet kamion 30 ton . Viti i prodhimit 1996

QR CODE
Kamjone
Postuar 6 vjet më parë
105 shikime

Pa pagesë
Shitet kamion 30 ton . Viti i prodhimit 1996

QR CODE
Kamjone
Postuar 6 vjet më parë
105 shikime

Përshkrimi

Shitet kamion 30 ton .Viti i prodhimit 1996 . Kamioni eshte ne gjendje prefekt shitet per arsye mos perdorimit te tij .

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lezhe qender !, Lezhe qender !, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet kamion 30 ton . Viti i prodhimit 1996 Shitet kamion 30 ton . Viti i prodhimit 1996 Shitet kamion 30 ton . Viti i prodhimit 1996
  Pa pagesë Shitet kamion 30 ton . Viti i prodhimit 1996 nga Anonim