30.00 Euro €
Apartament me qera

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 muaj më parë
62 shikime

30.00 Euro €
Apartament me qera

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 muaj më parë
62 shikime

Përshkrimi

Jap me qera ditore nje apartament,dhome e guzhine,e mobiluar,buze detit
Adresa-prane hotel Majestik,Shkembi i Kavajes,Plepa,Durres
Kontakt-0695118803

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Anisa

Anisa
Anisa Regjistruar për 1+ muaj 2 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Anisa (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Anisa
  Anisa
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ muaj
  2 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Poseidon,plazh,durres, 2008, Shkembi I Kavajes, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartament me qera Apartament me qera Apartament me qera
  30.00 Euro € Apartament me qera nga Anisa