25.00 Euro €
Appartament me qera

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 muaj më parë
51 shikime

25.00 Euro €
Appartament me qera

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 muaj më parë
51 shikime

Përshkrimi

Jap me qera ditore garsoniere,e mobiluar,e pershtatshme per 3-4 persona
Adresa-rruga poseidoni,Prane hotel Majestik,Shkembi i Kavajes,Plepa,Durres
Kontakt-0695118803

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Anisa

Anisa
Anisa Regjistruar për 1+ muaj 2 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Anisa (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Anisa
  Anisa
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ muaj
  2 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Durres, 2008, Zona E Plazhit,rruga Poseidon, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Appartament me qera Appartament me qera Appartament me qera Appartament me qera Appartament me qera Appartament me qera Appartament me qera
  25.00 Euro € Appartament me qera nga Anisa