Kërko

Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PARRUCE, SHKODER

Vendndodhja e panjohur
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 javë më parë
43 shikime

Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PARRUCE, SHKODER

Vendndodhja e panjohur
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 javë më parë
43 shikime

Përshkrimi

Prone EKSKLUZIVE
Sun Real Estate ofron me qira apartament 3+1 me:
Adrese: Tek Meridiani, Parruce, Shkoder
Siperfaqe: 96 m2, Kati III

Perbehet nga:
sallon dhe kuzhine
tre dhoma gjumi
dy banjo

Hyrja ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet bashkekohore.
Kondicionere.
Shtruar pllake.
Ashensor.

CMIMI: 500 Euro/muaj

Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar
Rino Nika +355676666765
+355695292667
[email protected]

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 5+ vjet 6 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1725 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ vjet
  6 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Vendndodhja e panjohur

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PARRUCE, SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PARRUCE, SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PARRUCE, SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PARRUCE, SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PARRUCE, SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PARRUCE, SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PARRUCE, SHKODER
  Kontrolloni me shitësin JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PARRUCE, SHKODER nga Rino Nika