Detajet e shitësit

Rino Nika
Rino Nika
1717 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 5+ vjet
16 orë më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto Rino Nika

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Rino Nika's listimet

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK MALTESER SHKODER
  16 orë më parë
  Kontrolloni me shitësin
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK MALTESER SHKODER
  Shkodër, AL
  Prona ne shitje, prona private blej, qera.
  16 orë më parë
  Sun Real Estate ofron me qira shtepi 2+1 me: Adrese: Truma e Dugajeve te Reja, Shkoder Siperfaqe: 87 m2, kati IV Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi nje banjo ballkon Ofrohet e mobiluar. Kondicionere. Shtruar pllake. Ashensor. CMIMI: 60,000 Leke/muaj Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar ...
  Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
  Kontrolloni me shitësin
  3 persona shikuan
  U shtua 16 orë më parë
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, PARRUCE, SHKODER
  1 ditë më parë
  Kontrolloni me shitësin
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, PARRUCE, SHKODER
  Shkodër, AL
  Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
  1 ditë më parë
  Sun Real Estate ofron me qira apartament 2+1 me: Adrese: Tek Tatimet, Parruce, Shkoder Siperfaqe: 120 m2, Kati IV Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi dy banjo dy ballkone Cilesite e shtepise: - Kuzhina dhe dhomat te shtruara me parket. - Kondicioner ne sallon dhe dhome. Hyrja ofrohet e mobiluar. - Ashensor....
  Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
  Kontrolloni me shitësin
  2 persona shikuan
  U shtua 1 ditë më parë
  SHITET TOKE NE BOGE, MALESI E MADHE
  1 ditë më parë
  Kontrolloni me shitësin
  SHITET TOKE NE BOGE, MALESI E MADHE
  Shkodër, AL
  Agjensi imobiliare,Real estate
  1 ditë më parë
  Sun Real Estate ofron per shitje toke are, me: Adrese: Boge, Malesi e Madhe Siperfaqe: 5173 m2 - Toka zoteron dokumentacion te rregullt pronesie. CMIMI: 25 E/M2 Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695292667 [email protected]
  Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
  Kontrolloni me shitësin
  1 persona shikuan
  U shtua 1 ditë më parë
  SHITET APARTAMENT 2+1 RUS, SHKODER
  2 ditë më parë
  Kontrolloni me shitësin
  SHITET APARTAMENT 2+1 RUS, SHKODER
  Shkodër, AL
  Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
  2 ditë më parë
  ZBRITJE CMIMI Prone EKSKLUZIVE Sun Real Estate ofron per shitje apartament 2+1 me: Adrese: Tek Merkata, Rus, Shkoder Siperfaqe: 100 m2, Kati IX Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi dy banjo verande Shtruar pllake. Ashensor. Dokumentacion i rregullt pronesie. CMIMI: 97,000 Euro CMIMI NE ZBRITJE: 89,000 Euro T...
  Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
  Kontrolloni me shitësin
  5 persona shikuan
  U shtua 2 ditë më parë
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PARRUCE, SHKODER
  2 ditë më parë
  Kontrolloni me shitësin
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PARRUCE, SHKODER
  Prona ne shitje, prona private blej, qera.
  2 ditë më parë
  Prone EKSKLUZIVE Sun Real Estate ofron me qira apartament 3+1 me: Adrese: Tek Meridiani, Parruce, Shkoder Siperfaqe: 96 m2, Kati III Perbehet nga: sallon dhe kuzhine tre dhoma gjumi dy banjo Hyrja ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet bashkekohore. Kondicionere. Shtruar pllake. Ashensor. CMIMI: 500 Euro/muaj Te inte...
  Kontrolloni me shitësin
  7 persona shikuan
  U shtua 2 ditë më parë
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI KRYQEZIMI I ZDRALES, SHKODER
  6 ditë më parë
  Kontrolloni me shitësin
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI KRYQEZIMI I ZDRALES, SHKODER
  Shkodër, AL
  Prona ne shitje, prona private blej, qera.
  6 ditë më parë
  Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me: Adrese: rr. Nazmi Kryeziu, Kryqezimi i Zdrales, Shkoder . Siperfaqe: 256.4 m2 Kati 0 banjo Cilesite: Fasade xhami. Do te shtrohet me pllake. CMIMI: 130,000 leke/muaj I NEGOCIUSHEM! Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355...
  Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
  Kontrolloni me shitësin
  19 persona shikuan
  U shtua 6 ditë më parë
  SHITET AMBIENT BIZNESI, SHENGJIN
  1 javë më parë
  Kontrolloni me shitësin
  SHITET AMBIENT BIZNESI, SHENGJIN
  Dyqane
  1 javë më parë
  Sun Real Estate ofron per shitje nje ambient biznesi me: Adrese: Shengjin, afer Fushakeve. Siperfaqe: 138 m2 Vetrate xhami. Buze rruges kryesore. Eshte ambjent i bollshem i shtruar me pllaka. 70 m2 verande Dokumentacion i rregullt. CMIMI: 19,000,000 Leke Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nik...
  Kontrolloni me shitësin
  15 persona shikuan
  U shtua 1 javë më parë
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RR.MARIN BICIKEMI, SHKODER
  1 javë më parë
  Kontrolloni me shitësin
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RR.MARIN BICIKEMI, SHKODER
  Shkodër, AL
  Prona ne shitje, prona private blej, qera.
  1 javë më parë
  Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me: Adrese: rr. Marin Bicikemi, lgjj Perlat Rexhepi, Shkoder . Siperfaqe: 25 m2 E shtruar me pllake Vetrate xhami Banjo CMIMI: 30,000 Leke/muaj Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695292667 [email protected]
  Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
  Kontrolloni me shitësin
  25 persona shikuan
  U shtua 1 javë më parë
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, SHKODER
  1 javë më parë
  Kontrolloni me shitësin
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, SHKODER
  Zyra
  1 javë më parë
  Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me: Adrese: rr. Pal Engjelli, Shkoder . Siperfaqe: 44 m2 E shtruar me pllake. Vetrate xhami. Buze rruges kryesore. Banjo CMIMI: 20,000 Leke/muaj Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695292667 [email protected]
  Kontrolloni me shitësin
  16 persona shikuan
  U shtua 1 javë më parë
  JEPET ME QIRA SHTEPI 2-KATESHE 3+1, RUS, SHKODER
  2 javë më parë
  Kontrolloni me shitësin
  JEPET ME QIRA SHTEPI 2-KATESHE 3+1, RUS, SHKODER
  Shkodër, AL
  Prona ne shitje, prona private blej, qera.
  2 javë më parë
  Sun Real Estate ofron me qira shtepi 2-kateshe, 3+1 me: Adrese: rr. Dibraneve, Perballe Sahatit, Rus, Shkoder Siperfaqe: 100 m2 Te ndare: Kati pare 65 m2 Kati dyte 65 m2 Kati pare perbehet nga: dy dhoma gjumi nje banjo Kati dyte perbehet nga: sallon dhe kuzhine nje dhome gjumi nje banjo Ofrohet e mobiluar. Kondicionere...
  Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
  Kontrolloni me shitësin
  27 persona shikuan
  U shtua 2 javë më parë
  SHITET BIZNES TEK URA DERVISHBEG, SHKODER
  2 javë më parë
  Kontrolloni me shitësin
  SHITET BIZNES TEK URA DERVISHBEG, SHKODER
  Shkodër, AL
  Agjensi imobiliare,Real estate
  2 javë më parë
  Sun Real Estate ofron per shitje nje biznes me: Adrese: Ura Dervishbeg, Shkoder . Siperfaqe: 25 m2 Nje banjo. Ambienti ka vetrate xhami dhe mundeson pamje nga rruga kryesore. Buze rruge kryesore. Ambienti eshte i pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme per kete lloj biznesi. CMIMI BIZNESI: 4,000 Euro CMIMI QIRA: 15,00...
  Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
  Kontrolloni me shitësin
  28 persona shikuan
  U shtua 2 javë më parë
  SHITET BIZNES 10 M NGA PEDONALJA, TEK TRUMA, SHKODER
  2 javë më parë
  Kontrolloni me shitësin
  SHITET BIZNES 10 M NGA PEDONALJA, TEK TRUMA, SHKODER
  Shkodër, AL
  Agjensi imobiliare,Real estate
  2 javë më parë
  Sun Real Estate ofron per shitje nje biznes me: Adrese: Truma Dugajeve Te Reja, 10m nga Pedonalja, Shkoder. Siperfaqe: 40 m2 Ambienti ka vetrate xhami dhe mundeson pamje nga rruga kryesore. Buze rruge kryesore. Ambienti eshte i pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme per kete lloj biznesi. Tre postacione. Kondicioner....
  Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
  Kontrolloni me shitësin
  28 persona shikuan
  U shtua 2 javë më parë
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, BAHCALLEK, SHKODER
  3 javë më parë
  Kontrolloni me shitësin
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, BAHCALLEK, SHKODER
  Shkodër, AL
  Agjensi imobiliare,Real estate
  3 javë më parë
  Sun Real Estate ofron me qira ambient biznes me Adrese Bahcallek Shkoder Siperfaqe 720 m2 kati II Kati II 550 m² Verande 170 m² Ambienti mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti Eshte ambient i bollshem Kabine elektrike te dedikuar CMIMI: 500 Euro/muaji Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika...
  Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
  Kontrolloni me shitësin
  33 persona shikuan
  U shtua 3 javë më parë
  SHITET APARTAMENT 2+1, RUS, SHKODER
  3 javë më parë
  Kontrolloni me shitësin
  SHITET APARTAMENT 2+1, RUS, SHKODER
  Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
  3 javë më parë
  Prone EKSKLUZIVE Sun Real Estate ofron per shitje apartament 2+1 me: Adrese: Tek Merkata, Rus, Shkoder Siperfaqe: 100 m2, Kati IX Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi dy banjo verande Shtruar pllake. Ashensor. Dokumentacion i rregullt pronesie. CMIMI: 97,000 Euro I NEGOCIUSHEM! ——————————– Te interesuarit mu...
  Kontrolloni me shitësin
  38 persona shikuan
  U shtua 3 javë më parë
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, TEK DON BOSKO, SHKODER
  1 muaj më parë
  Kontrolloni me shitësin
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, TEK DON BOSKO, SHKODER
  Shkodër, AL
  Agjensi imobiliare,Real estate
  1 muaj më parë
  Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me: Adrese: rr. Don Bosko Shkoder Siperfaqe: 100 m2 Kati 0 E shtruar me pllake Vetrate xhami Banjo CMIMI 700 Euro/ muaj Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika 355676666765 355695292667 [email protected]
  Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
  Kontrolloni me shitësin
  44 persona shikuan
  U shtua 1 muaj më parë
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 QENDER, SHKODER
  1 muaj më parë
  Kontrolloni me shitësin
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 QENDER, SHKODER
  Shkodër, AL
  Prona ne shitje, prona private blej, qera.
  1 muaj më parë
  Sun Real Estate ofron me qira apartament 1+1 me Adrese: Pallati tek Elita Shkoder Siperfaqe: 70 m2, kati IV Perbehet nga sallon dhe kuzhine nje dhome gjumi nje banjo nje ballkon Hyrja ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet bashkekohore Kondicionere Shtruar parket Ashensor CMIMI 400 Euro/muaj Te interesuarit mund te n...
  Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
  Kontrolloni me shitësin
  39 persona shikuan
  U shtua 1 muaj më parë
  JEPET ME QIRA NJE VILE PRANE LIQENIT ZOGAJ
  1 muaj më parë
  Kontrolloni me shitësin
  JEPET ME QIRA NJE VILE PRANE LIQENIT ZOGAJ
  Prona ne shitje, prona private blej, qera.
  1 muaj më parë
  Sun Real Estate ofron me qira nje vile dy-kateshe e gjysem me: Adrese: Zogaj, Shkoder Siperfaqe totale: 200 m2 Te ndare: Kati pare 75 m2 Kati dyte 75 m2 Papafingo 40 m2 Kati pare perbehet nga: sallon dhe kuzhine nje banjo verande Kati dyte perbehet nga: tre dhoma gjumi nje banjo verande 125 m2 oborr. Parking. Ofrohet e...
  Kontrolloni me shitësin
  68 persona shikuan
  U shtua 1 muaj më parë
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 QAFHARDHI, SHKODER
  1 muaj më parë
  Kontrolloni me shitësin
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 QAFHARDHI, SHKODER
  Prona ne shitje, prona private blej, qera.
  1 muaj më parë
  Sun Real Estate ofron me qira apartament 2+1 me: Adresë: rr. Kupe Danja, Qafhardhi, Shkoder Sipërfaqe totale: 125 m2, kati 0 Siperfaqe Ndertimi: 75 m2 Përbëhet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi nje banjo oborr Ofrohet e mobiluar. Nje kondicionere. Oborr 50 m2 . ÇMIMI: 30,000 Leke/muaj ——————————– Të interesu...
  Kontrolloni me shitësin
  57 persona shikuan
  U shtua 1 muaj më parë
  SHITET APARTAMENT 1+1 KUNE, SHENGJIN ME PAMJE NGA DETI
  1 muaj më parë
  Kontrolloni me shitësin
  SHITET APARTAMENT 1+1 KUNE, SHENGJIN ME PAMJE NGA DETI
  I ri
  Shes
  1 muaj më parë
  Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me pamje nga deti: ????Adresë: Kune, Shengjin ????Sipërfaqe Totale: 90.4 m², kati I-X Përbëhet nga: –???? sallon dhe kuzhine –???? nje dhome gjumi –???? nje banjo -???? nje ballkon Cilesite e shtepise: –✔ Ndertim modern e bashkekohore dhe cilesi e larte. –✔ Punime shume c...
  Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
  Kontrolloni me shitësin
  63 persona shikuan
  U shtua 1 muaj më parë
  SHITET APARTAMENT 2+1, PERBALLE JUMBO-S, SHKODER
  1 muaj më parë
  Kontrolloni me shitësin
  SHITET APARTAMENT 2+1, PERBALLE JUMBO-S, SHKODER
  Shkodër, AL
  Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
  1 muaj më parë
  Sun Real Estate ofron per shitje apartament 2+1 me: Adrese: Perballe Jumbos Shkoder Siperfaqe Totale: 120 m2 kati VI Perbehet nga sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi dy banjo dy ballkone Dokumentacion i rregullt pronesie Ashensor CMIMI 108,000 Euro Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +35567...
  Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
  Kontrolloni me shitësin
  50 persona shikuan
  U shtua 1 muaj më parë
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, URA DERVISHBEG, SHKODER
  1 muaj më parë
  Kontrolloni me shitësin
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, URA DERVISHBEG, SHKODER
  Shkodër, AL
  Agjensi imobiliare,Real estate
  1 muaj më parë
  Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me Adrese: Ura Dervishbeg Shkoder Siperfaqe: 90 m2 kati 0 E gjitha e shtruar me pllake Vetrate xhami nje banjo CMIMI: 35,000 Leke/muaj I NEGOCIUSHEM Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695292667 [email protected]
  Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
  Kontrolloni me shitësin
  64 persona shikuan
  U shtua 1 muaj më parë
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK TRUMA, SHKODER
  1 muaj më parë
  Kontrolloni me shitësin
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK TRUMA, SHKODER
  Shkodër, AL
  Agjensi imobiliare,Real estate
  1 muaj më parë
  Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me Adresë: rr. Hasan Riza Pasha Shkoder Sipërfaqe 41 m2 kati 0 Buze rruges E gjitha e shtruar me pllake Vetrate xhami Nje banjo ÇMIMI: 40,000 Leke/muaj Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695292667 sunrealestate.al@...
  Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
  Kontrolloni me shitësin
  79 persona shikuan
  U shtua 1 muaj më parë
  SHITET APARTAMENT 1+1 KUNE, SHENGJIN
  2 muaj më parë
  Kontrolloni me shitësin
  SHITET APARTAMENT 1+1 KUNE, SHENGJIN
  I ri
  Shes
  2 muaj më parë
  Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me Adresë Kune Shengjin Sipërfaqe Totale 758 m2 kati III Përbëhet nga sallon dhe kuzhine nje dhome gjumi nje banjo nje ballkon Cilesite e shtepise Ndertim modern e bashkekohore dhe cilesi e larte Punime shume cilesore Apartamenti ndodhet buze deti Pamje anesore te de...
  Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
  Kontrolloni me shitësin
  76 persona shikuan
  U shtua 2 muaj më parë
  SHITET APARTAMENT 2+1 DERGUT, SHKODER
  2 muaj më parë
  Kontrolloni me shitësin
  SHITET APARTAMENT 2+1 DERGUT, SHKODER
  Shkodër, AL
  Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
  2 muaj më parë
  Sun Real Estate ofron per shitje apartament 2+1 me: Adrese: Tek Kullat Italiane, Dergut, Shkoder Siperfaqe Totale: 63.5 m2, kati V Perbehet nga: sallon dhe kuzhine dy dhoma gjumi nje banjo nje ballkon CMIMI: 55,000 Euro ——————————– Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar Rino Nika +355676666765 +355695...
  Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
  Kontrolloni me shitësin
  94 persona shikuan
  U shtua 2 muaj më parë