Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 1+1, DURRES

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 6 ditë më parë
22 shikime

Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 1+1, DURRES

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 6 ditë më parë
22 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofronper shitje apartament 1+1 me:
Adrese: Pista Kosova, Durres
Siperfaqe: 63.6 m2, kati VII

Perbehet nga:
sallon dhe kuzhine
nje dhome gjumi
nje banjo
nje ballkon

Cilesite e shtepise:
Shtruar me pllake.
Dritare duralumin.
Hyrja ofrohet e mobiluar.

-CMIMI: 89,000 Euro

Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar
Rino Nika +355676666765
+355695292667

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 5+ vjet 2 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1744 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ vjet
  2 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET APARTAMENT 1+1, DURRES SHITET APARTAMENT 1+1, DURRES SHITET APARTAMENT 1+1, DURRES SHITET APARTAMENT 1+1, DURRES SHITET APARTAMENT 1+1, DURRES SHITET APARTAMENT 1+1, DURRES
  Kontrolloni me shitësin SHITET APARTAMENT 1+1, DURRES nga Rino Nika