Kontrolloni me shitësin
SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 + TOKE, HOT I RI

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 2 javë më parë
30 shikime

Kontrolloni me shitësin
SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 + TOKE, HOT I RI

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 2 javë më parë
30 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje shtepi private 2+1 dhe toke, me:
Siperfaqe Totale: 1948 m2
Adrese: rr. Hot i Ri

Cilesite e shtepise:
Ndertim 67.7 m2 .
Perbehet nga:
sallon dhe kuzhine
dy dhoma gjumi
dy banjo
verande

Cilesite e tokes:
Siperfaqe: 1448 m2 .
15 peme ullinje.
Peme frutore te ndryshme.

Dokumentacion i rregullt pronesie.

CMIMI: 10,000,000 Leke

Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar
Rino Nika +355676666765
+355695292667
[email protected]

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 5+ vjet 2 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1744 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ vjet
  2 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 + TOKE, HOT I RI SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 + TOKE, HOT I RI SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 + TOKE, HOT I RI SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 + TOKE, HOT I RI SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 + TOKE, HOT I RI SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 + TOKE, HOT I RI SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 + TOKE, HOT I RI
  Kontrolloni me shitësin SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 + TOKE, HOT I RI nga Rino Nika