Kërko

39800.00 Euro €
Shitet Garsoniere me Sip.29 m2 ne fillim te rruges Myslym Keta Tirane.

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 2 javë më parë
39 shikime

39800.00 Euro €
Shitet Garsoniere me Sip.29 m2 ne fillim te rruges Myslym Keta Tirane.

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 2 javë më parë
39 shikime

Përshkrimi

Shitet Garsoniere me Sip.29 m2 ne fillim te rruges Myslym Keta Tirane. Apartamenti eshte afer Komisariatit nr.4 Tirane , dhe ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues 6- katesh. Garsoniera ka nje aneks kuzhine, dhome gjumi dhe tualet me dritare. Pallati ka vend parkimi para. Garsonera ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i FITOR

FITOR
FITOR Regjistruar për 1+ muaj 1 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Rruga Don Bosko Tirane, 001, Njesia Administrative nr.9, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni FITOR (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  FITOR
  FITOR
  8 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ muaj
  1 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Njazi Meka Tirane, 001, Njesia Administrative Nr.4, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet Garsoniere me Sip.29 m2 ne fillim te rruges Myslym Keta Tirane. Shitet Garsoniere me Sip.29 m2 ne fillim te rruges Myslym Keta Tirane. Shitet Garsoniere me Sip.29 m2 ne fillim te rruges Myslym Keta Tirane. Shitet Garsoniere me Sip.29 m2 ne fillim te rruges Myslym Keta Tirane. Shitet Garsoniere me Sip.29 m2 ne fillim te rruges Myslym Keta Tirane. Shitet Garsoniere me Sip.29 m2 ne fillim te rruges Myslym Keta Tirane.
  39800.00 Euro € Shitet Garsoniere me Sip.29 m2 ne fillim te rruges Myslym Keta Tirane. nga FITOR