Kërko

115000.00 Euro €
Shitet Apartament 2+1 + 2 Amb.Sip. 138 m2 ne rrugen Aleksander Moisiu Tirane

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 4 javë më parë
36 shikime

115000.00 Euro €
Shitet Apartament 2+1 + 2 Amb.Sip. 138 m2 ne rrugen Aleksander Moisiu Tirane

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 4 javë më parë
36 shikime

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 + 2 Ambjente me Sip. 138 m2 ne rrugen Aleksander Moisiu afer Komisariatit 4 Tirane. Apartamenti 2 dhoma e nje kuzhine ka siperfaqe 88 m2 dhe ndodhet ne katin e 1-re ne nje pallat ekzistues 5- katesh. 2 Ambjentet: qe jane ngjitur me apartamentin njera magazin dhe tjetra garazh por: ne hipoteke shkruajne Apartament kane siperfaqe 50 m2. Apartamenti organizohet: nga koridori shperndares ne dhome ndenje me aneks gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti me dritare dhe ballkoni..Apartamenti dhe 2 ambjentet kane dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni.

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shes

Profili i FITOR

FITOR
FITOR Regjistruar për 1+ muaj 1 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Rruga Don Bosko Tirane, 001, Njesia Administrative nr.9, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni FITOR (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  FITOR
  FITOR
  4 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ muaj
  1 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Aleksander Moisiu Tirane, 001, Njesia Administrative Nr.4, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet Apartament 2+1 + 2 Amb.Sip. 138 m2 ne rrugen Aleksander Moisiu Tirane Shitet Apartament 2+1 + 2 Amb.Sip. 138 m2 ne rrugen Aleksander Moisiu Tirane Shitet Apartament 2+1 + 2 Amb.Sip. 138 m2 ne rrugen Aleksander Moisiu Tirane Shitet Apartament 2+1 + 2 Amb.Sip. 138 m2 ne rrugen Aleksander Moisiu Tirane Shitet Apartament 2+1 + 2 Amb.Sip. 138 m2 ne rrugen Aleksander Moisiu Tirane Shitet Apartament 2+1 + 2 Amb.Sip. 138 m2 ne rrugen Aleksander Moisiu Tirane Shitet Apartament 2+1 + 2 Amb.Sip. 138 m2 ne rrugen Aleksander Moisiu Tirane
  115000.00 Euro € Shitet Apartament 2+1 + 2 Amb.Sip. 138 m2 ne rrugen Aleksander Moisiu Tirane nga FITOR