Kërko

305000.00 Euro €
Shitet Vile 2-Kateshe, ne rrugen Reshit Petrela perballe me Arkivin qendror te Shtetit Tirane.

Vila per shitje,shtepi
Postuar 2 javë më parë
23 shikime

305000.00 Euro €
Shitet Vile 2-Kateshe, ne rrugen Reshit Petrela perballe me Arkivin qendror te Shtetit Tirane.

Vila per shitje,shtepi
Postuar 2 javë më parë
23 shikime

Përshkrimi

Shitet Vile 2-Kateshe, ne rrugen Reshit Petrela perballe me Arkivin qendror te Shtetit Tirane. Vila eshte 2 kateshe + papafingo, me nje siperfaqe ndertimi prej 285 m2. Kati i pare ka 3 Dyqane dhe nje parking,Kati i dyte ka nje sallon ndenje/dhome gatimi, nje dhome gjumi, 2 koridore, 2 tualete dhe nje ballkon.Kati i trete eshte papafingo dhe organizohet nga nje dhome ndenje,nje dhome gjumi, tualeti, dhe dy ballkone te gjelberuara. Aktualisht kati i pare i viles po perdoret si ambjente biznesi te dhena me qira. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 130 m2, ndodhet buze rruges kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i FITOR

FITOR
FITOR Regjistruar për 1+ muaj 1 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Rruga Don Bosko Tirane, 001, Njesia Administrative nr.9, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni FITOR (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  FITOR
  FITOR
  8 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ muaj
  1 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Reshit Petrela Tirane, 001, Njesia Administrative Nr.9, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet Vile 2-Kateshe, ne rrugen Reshit Petrela perballe me Arkivin qendror te Shtetit Tirane. Shitet Vile 2-Kateshe, ne rrugen Reshit Petrela perballe me Arkivin qendror te Shtetit Tirane. Shitet Vile 2-Kateshe, ne rrugen Reshit Petrela perballe me Arkivin qendror te Shtetit Tirane. Shitet Vile 2-Kateshe, ne rrugen Reshit Petrela perballe me Arkivin qendror te Shtetit Tirane.
  305000.00 Euro € Shitet Vile 2-Kateshe, ne rrugen Reshit Petrela perballe me Arkivin qendror te Shtetit Tirane. nga FITOR