Kërko

170000.00 Euro €
Vilë per shitje tek Ish-Artistikja

Vila per shitje,shtepi
Postuar 3 vjet më parë
707 shikime

170000.00 Euro €
Vilë per shitje tek Ish-Artistikja

Vila per shitje,shtepi
Postuar 3 vjet më parë
707 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private tre-katëshe të ndodhur në zonën ish-Artistikes, 1 km nga qendra e qytetit.
Shtëpia ka një sipërfaqe prej 139 m² për kat.
Prona përfshin dhe një dyqan.
✔Prona ka këto cilësi:
– Shtëpia është ndërtim i ri.
– Zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 5+ vjet 2 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1744 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ vjet
  2 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkoder, Ish-Artistikja, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Vilë per shitje tek Ish-Artistikja Vilë per shitje tek Ish-Artistikja Vilë per shitje tek Ish-Artistikja Vilë per shitje tek Ish-Artistikja
  170000.00 Euro € Vilë per shitje tek Ish-Artistikja nga Rino Nika