Kërko

500000.00 Euro €
Shitet Vilë , afer "Tirana East Gate" TEG Cmimi 500.000 Euro

Vila per shitje,shtepi
Postuar 1 vit më parë
487 shikime
Nuk ka foto

500000.00 Euro €
Shitet Vilë , afer "Tirana East Gate" TEG Cmimi 500.000 Euro

Vila per shitje,shtepi
Postuar 1 vit më parë
487 shikime

Përshkrimi

SHITET Vile afer TEG-ut. Tirane Cmimi 500.000 €

Shitet vile ne nje kompleks luksoz me punime teper cilesore afer Qendres Tregtare Tirana East Gate (TEG)
Vila te mrekullueshme,me koficent 17% te hapsires se zene me ndrertim dhe koficent te larte te Performances Energjitike
Ky kompleks eshte konceptuar e orientuar ne stilin arkitektonik modern , qe respektojne rregullat dhe hapsirat e nevojshme te komoditetit per te jetuar ne harmoni mes natyres dhe sherbimeve te nje qyteti metropolitan.
Keto shtepi jane shtepite e se ardhmes , perfekte per relaksim, qe ripercaktojne konceptin e luksit, duke e lidhur ate me mireqenien dhe respektin ndaj natyres.

Tipologjia:.....Vilë ( Kompleks Banimi i Perfunduar )
Vendodhja:… afer TEG-ut Tiranë
Viti i Ndertimit....2021

SIPERFAQE NDERTIMI
*Sip.Kati Përdhe.. ………154 m2
*Sip.Kati i Parë………..….168 m2
*Sip.Totale Ndërtim…...322 m2

SIPERFAQE TRUALLI
*Sip.Trualli i Vilës……….767 m2
*Sip. Përbashkët…….....110 m2
*Sip.Totale Truall…..…..877 m2

CMIMI
*Sip: Ndërtim........322 m2 x 1290 €/m2
*Sip: Trualli…..……..877 m2 x 97 €/m2
*Cmimi ...................… 500.000 €

DOKUMENTACIONI
*Dokumentacioni:...........Me Hipoteke
*Asiguracion 10-vjecar per objektin
*Certifikate e Performances Energjitike

AMBJENTET e VILES
* 1 Sallon Ndênje me Oxhak Druri
* 1 Guzhinë + Ngrenje me vete
* 4 Dhoma Gjumi ( Njera dhome eshte SUITE )
* 3 Tualete
* 1 Lavanteri
* 1 Garazh i Brëndshem. për 2 makina
* 1 Parkig i Jashtëm për 3 makina ne pronesi
* 2 Ballkone
* 1 Verandë e jashtëme ( ne oborr kati përdhe )

IMPIANTE TE INSTALUARA
1-Ngrohje-Ftohje .......................................MITSUBISHI- ELECTRIC –JAPAN
2-Dyert e Brendëshme e Jashtëme...................... HORMANN -GERMANIA 

3-Dritare e Vetrata ................................................KOMERLING – AUSTRIA
4-Acesorët e Banjove .................................TIEMME SHELL CIELO - ITALIA

5-Panel Diellor+Boiler 300/Lita.................................... CORDIVARI - ITALIA
6-Hidro-Izolime.............................................................. FLAGON - FRANCE
7-Istalime Elektrike................................................ SCHIEDER – GERMANIA
8-Shkarkuesit e Shiut........................................................ ACO-GERMANIA 

9-Kapotë Termike 10 cm ..................................................FERRERO - ITALIA 

10-Fasada e Ventiluar 15 Cm............................................... FLORIM-ITALIA 

11-Oxhak me Dru V/H.....................................................HITZE- GERMANIA 

12-Ndriqimi me Spot...................................................... PHILIPS-HOLLAND
13-Dysheme me Parket inxhinierik 12 mm............ PARADOR - GERMANIA

14-Impianti Hydro-Sanitar.................................................. TIEMME- ITALIA
15-Pllakat te ballkoneve e verandave................................ MIRAGE- ITALIA
16-Plakat Gri te Garazhit .................................GUTERMANN – GERMANIA
17- Zbutes Uji Sanitar.............................. BWT AQUADIAL 25 - GERMANIA
18-Xhama termik 4.8 cm................................. Saint Gobain -LUXSEMBURG
19-Celsa dhe priza ...............................................................VIMAR – ITALIA
20-CCTV dhe Citofonia online...................................... HIKVISION-HOLAND
21-Ndricimi I jashtëm....................................................... PHILIPS- HOLAND
22- Kabina Elektrike ................................................SCHIEDER – GERMANIA
23-Pompat e Ujit Sanitar........................................... FRENKLIN - GERMANI
24-Termo-Izolime me XPS 100 mm........................................... DOOW USA

Video. https://www.facebook.com/tiranaluxuryresidence/videos/907847783175021

Për Informacion Kontaktoni ne:
TEL-Mobil : ++355 68 20 86 987

Kontaktoni Nikolin LLUSKU (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Nikolin LLUSKU
  Nikolin LLUSKU
  7 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  500000.00 Euro € Shitet Vilë , afer "Tirana East Gate" TEG Cmimi 500.000 Euro nga Nikolin LLUSKU